Jsou tržiště hrozba, nebo příležitost?

Globální trend před několika lety dorazil do Česka a šanci vidí i kamenní hráči. Jak se mění e-commerce trh a kdo na něm zvítězí? Jakým hráčům a za jakých podmínek se vyplatí vstup na marketplace, podle čeho si vybrat a jak následně probíhá implementace?

Aneta SmržováAneta Smržová

img_1231

CC Event  -  Datum konání: 21. 9. od 17:30

Představujeme další díl z naší nové série CC E-commerce!

? | Vstupenky a více informací najdete na stránkách CC E-commerce.

Tentokrát se pobavíme do hloubky o tématech souvisejících s postupným dobýváním online prodejů ze stran tradičních kamenných obchodníků. ?  Silnou konkurenci ještě více podporují vznikající tržiště, které na trh přivádí další hráče. Jak se odlišit a přežít? 

Přijďte si společně s námi zvednout povědomí o základních otázkách díky zkušenostem našich řečníků.  Inspirace bude pro vznikající, malé i velké hráče, aby co nejlépe mohli naplňovat svoji základní misi – dělat zákazníkům radost. ?

Společně si projdeme tři klíčová témata:

1️⃣ Nástup Marketplaců

Globální trend před několika lety dorazil do Česka a šanci vidí i kamenní hráči. Jak se mění e-commerce trh a kdo na něm zvítězí? 

2️⃣ Alza vs. Mall

Největší e-commerce hráči staví svá online tržiště. Jak své marketplacy budují a co plánují? A co mají dělat e-shopy, aby je využily naplno a nezapadly mezi velkou konkurencí? 

3️⃣ Prodej přes tržiště 

Jakým hráčům a za jakých podmínek se vyplatí vstup na marketplace, podle čeho si vybrat a jak následně probíhá implementace? 

Na koho se můžete těšit?

?‍? Kateřina Peštuková – Head of Sales Marketplace | Mall Group

?‍? Jan Pípal – Head of Marketplace | Alza

?‍? Radek Klouda – Zakladatel | BaseLinker

?‍? Samuel Huba – Ředitel | Shoptet

?‍? Tomáš Braverman – Ředitel | Heureka 

?‍? Lukáš Huňka – CEO | omnicado! 

?‍? Oldřich Bajer 

 

? | Vstupenky a více informací najdete na stránkách CC E-commerce.

? Akce je tentokrát pouze offline, event se koná v prostorách Spojka Events Karlín → v ceně vstupenky je občerstvení a po akci následuje networking.

Partnery akce jsou BaseLinker, omnicado! a Tanganica. ?