CzechCrunch Offlajn: Jak dobře spát? Návod na lepší a výkonnější den

fb_spanek_event-27

Offline  -  Datum konání: 26. 9. od 18:30

Spánkem strávíme třetinu života – Tedy, tak se to alespoň říká. Jenže někdy ho donekonečna odsouváme, protože je stále něco lepšího a důležitějšího, co dělat. Jindy si jdeme lehnout, ale stejně neusneme, protože nám hlava nedovolí vypnout. Tlak na výkon je neúprosný a večer je to znát víc než kdy jindy. 😴

📍 26. září od 18:30 | Spojka Karlín Events | VSTUPENKY kupujte přes GoOut

Můžeme “hacknout” své tělo a zbavit se dlouhého usínání? Nebo si spánek smysluplně zkrátit? Měli bychom vlastně chtít se zbavit hodin, během kterých spíme? Přijďte si poslechnout návod na to, co spánek všechno ovlivňuje a naučit se, jak spát lépe. Vytěžte ze své dřímoty maximum! 🛌

Probereme témata jako:

💤 dlouhodobý vliv spánku na zdraví

💤 faktory, které mohou narušit náš spánek 

💤 alkohol, cigarety a další drogy jako nepřítel kvalitního spánku

💤 tipy a triky, jak usnout co nejrychleji 

💤 fáze, kdy je trackování spánku kontraproduktivní

💤 jak dlouho spát a pracovat s fázemi spánku 

💤 proč jsme unaveni, i když spíme dlouho 

💤 jak dbát na kvalitní spánek pokud máme děti

💤 jak spánek ovlivňují změny času, střídání ročních období či úplněk

Na koho se můžete těšit:

🎙  Veronika Allister si ve svém životě prošla mnoha zkouškami v oblasti fyzického i mentálního zdraví. Tyto zkušenosti ji dovedly k biohackingu a oboru dlouhověkosti. Založila projekt Code of Life a také se věnuje projektu Systers.bio zaměřený převážně na ženy a optimalizaci jejich biologie.

🎙 Hynek Medřický je světelný expert a vynálezce biodynamické žárovky Vitae. Zabývá se vlivem světla na zdraví lidí i volně žijících druhů. Jeho cílem je poukázat na to, že spánková hygiena a správné zacházení se světlem je klíčem k pevnému zdraví.

🎙 Lubo Smid je spoluzakladatel a CEO technologické společnosti STRV, Forbes 30 under 30, nadšenec do startupů, moderních technologií, ale také aktivního životního stylu a biohackingu.

🎤 Celou akcí vás provede redaktorka CzechCrunche Iva Brejlová.

🎟 VSTUPENKY (Early bird cena končí 14. září)

Aneta Smržová

Eventová koordinátorka, která se rovněž stará o sociální sítě CzechCrunch Startupy. Miluje dobré jídlo a skvělou společnost.

Eventová koordinátorka, která se rovněž stará o sociální sítě CzechCrunch Startupy. Miluje dobré jídlo a skvělou společnost.