Průvodce světem stáží 101

Už při studiu na vysoké či střední škole je skvělé začít pracovat v různých firmách a získávat tak nové zkušenosti. Proč je dobré hlásit se do firem jako stážista? O čem vlastně samotná stáž je a co by ti měla přinést? NEJEN o tom bude pilotní díl ze série Průvodce světem stáží.

navrh-bez-nazvu-25

Online  -  Datum konání: 26. 4. od 18:00

Proč je dobré hlásit se do firem jako stážista? O čem vlastně samotná stáž je a co by ti měla přinést? NEJEN o tom bude pilotní díl ze série Průvodce světem stáží.

Tato akce již proběhla, děkujeme za zájem.

Už při studiu na vysoké či střední škole je skvělé začít pracovat v různých firmách a získávat tak nové zkušenosti. I přes způsob „pokus-omyl“ doporučujeme nakouknout do společností a poznat tak blíže nejen firmu, tým lidí a pracovní náplň, ale také poznat blíže sám sebe. Stáže přináší obrovské výhody a po dokončení školy mají absolventi značný náskok při žádosti o první práci.

Kdo je hostem panelové diskuze? ?

Ondřej Slabý téměř 25 let své kariéry strávil v korporátní sféře, kde se věnoval rozvoji a vzdělávání, personalistice a řízení lidských zdrojů. Nyní působí jako Chief People Officer společnosti STRV a jako senior konzultant pro společnost Humancraft.

Eva Livora je součástí Rockaway od úplného začátku a v roce 2015 využila příležitosti rozběhnout ve skupině oddělení HR 2.0. Od té doby pomáhá spojovat lidi a pracovní pozice, které k nim nejlépe pasují.

Marianna Zapotilová se stará o to, aby věci, na kterých celá skupina pracuje, byly vidět. Spravuje sociální sítě, spolupracuje na eventech, tiskových zprávách, obsahu webu, newsletteru a interním magazínu a také na interní komunikaci.

Společně se zaměříme na:

  • důvody, proč se ke stáži přihlásit
  • hlavní pilíře internship programu
  • výhody, které přináší účast v programech pro stážisty
  • samotnou přípravu před absolvováním stáže
  • místa, kde stáže a programy hledat

Registrace k eventu jsou zdarma a součástí je i záznam z akce, který vám pošleme druhý den na email.