nahledovka-na-event-_-web-1

dub29

Akce proběhla

Crunch Live s Čestmírem Strakatým

Oblíbený podcast Crunch se na jeden večer přesouvá ze studia do offline světa! Využijte příležitosti zapojit se do debaty osobně. Není vám jedno, jak se tu žije a bude žít? Každý z nás může posouvat Česko vpřed. Přijďte diskutovat s těmi, kteří to už dokázali.  

Akce proběhla

Pondělí 29. dubna.od 18:00 do 20:00

CAMPVyšehradská 51, Praha 2

O eventu

Jak využívat sílu sociálních sítí k posouvání celospolečenských problémů? Proč je pro moderní Česko důležitá živá kultura? A ve kterých oblastech AI má česká byznysová scéna nejsilnější pozici? 

Všichni hosté prvního živého natáčení podcastu Crunch Live velkými i zdánlivě malými kroky přinesli v poslední době pozitivní změny do české společnosti, umění nebo byznysu. Poslechněte, jak producent NobodyListen, influencerka Tereza Salte nebo odborník na AI Michal Pěchouček vidí moderní, dynamické a chytré Česko.

Na koho se můžete těšit?

🎙️ | Tereza Salte je influencerka a spoluzakladatelka marketingové agentury Elite Bloggers, která vytváří kampaně a podcasty ve spolupráci s nejznámějšími českými a slovenskými influencery. Čerpá trendy ze zahraničí, zejména ze Skandinávie, kde několik let žila, a zasazuje se za větší transparentnost a kultivaci prostředí influencer marketingu.

🎙️ | Profesor Michal Pěchouček je přední český expert, podnikatel a akademik v oblasti umělé inteligence. Na ČVUT vede Centrum umělé inteligence, je technickým ředitelem antivirové společnosti Gen (dříve Avast) a stál u zrodu firem Blindspot AI nebo Cognitive Security, kterou koupil americký gigant Cisco.

🎙️ | Jakub Strach alias DJ NobodyListen na české hudební scéně působí již 15 let. Pořádá raveové akce Addict, jako producent spolupracoval s Yzomandiasem, Nik Tendem, Annet X nebo třeba Emmou Smetana a jako první Čech se spojil se streamovací službou Apple Music, pro kterou poskládal speciální DJ set.

Pro koho je event určený?

Pro všechny, kterým není jedno, kudy se Česko ubírá, a chtějí se o současných výzvách i možných řešeních od chytrých a šikovných lidí dozvědět víc.

Disclaimer: V ceně vstupenky není občerstvení. Nápoje a drobné jídlo bude možné zakoupit v baru na místě. V rámci VIP vstupenek dostanou účastníci welcome drink, rezervované místo v přední části publika a přednostní přístup k záznamu eventu.

Zobrazit více

Skrýt

Moderátoři

Místo konání

Akce proběhla

Pondělí 29. dubna.od 18:00 do 20:00

CAMPVyšehradská 51, Praha 2