Speciály CzechCrunche

Představujeme speciální projekty CzechCrunche. Obsahové speciály a žebříčky na nepřeberné množství témat a microsite vyráběné na míru s našimi partnery.

 • 100eshopu-08-2

  Top 100 e-shopů v Česku 2024

  V počtu e-shopů na jednoho obyvatele patří Česko mezi evropské premianty. Kdo ale scéně opravdu kraluje?

  Chci vidět žebříček

 • cc25-do-specialy

  CC25 Startupy, které se vyplatí sledovat

  Mění pravidla hry. České startupy se derou do světa a my ukazujeme ty, kterým předpovídáme velkou budoucnost.

  Chci se podívat

 • cc25_speciál

  Startupové Česko

  Miliardy, technologie a nápady, které mění svět. Unikátní data ze světa startupů a pohledy investorů.

  Chci se podívat

 • 2do-specialy

  Top 20 českých herních studií

  České hry vyrostly na rekordních 7,5 miliardy korun. Kdo se dostal do 20 největších studií? V jakém stavu je český herní průmysl? A dokážete porazit protivníky v našich exkluzivních hrách?

  To mě zajímá a chci si zahrát

 • Rozbal to, Tipy na dárky

  Tipy na dárky k Vánocům

  Žádná zklamání, letos překvapte své příbuzné a známé mile.

  Chci se podívat

 • Groupon speciál banner

  Jak Češi mění americký Groupon

  Češi navracejí zašlou slávu amerického Grouponu. Vyhrň si rukávy a přidej se.

  Chci být při tom

 • Mastercard Kyberbezpečnost

  Jak ochránit firmu před kyberútoky

  Mastercard? Možná se vám vybaví platební karty, ale jde o světového lídra v poskytování kyberbezpečnostních řešení na míru.

  Chci se dozvědět více

 • potraviny-budoucnosti_preview

  Potraviny budoucnosti

  Moderní způsob života je náročný na naše zdraví. Nejdůležitější pro imunitu jsou přitom naše střeva. Jaké jsou nové trendy ve výživě pro život plný energie?

  Chci jíst zdravě

 • na-cestach_newsletter

  Na cestách

  Kam vyrazit v létě. Jak vyhledávat, ušetřit i na co si dát pozor.

  Chci cestovat

 • kryptocesi_2

  Kryptočeši

  Krypto je jako jízda na horské dráze a teď je možná v útlumu, ale pořád se v něm odehrávají fascinující příběhy. Tady je desítka těch nejzajímavějších osobností pro rok 2023.

  Přejít na speciál

 • fb-preview

  100 největších e-shopů v Česku

  Unikátní žebříček TOP 100 e-shopů v Česku, který jako první svého druhu ukazuje, jaké e-shopy mají u nás největší tržby, ať už jde o domácí, zahraniční, či tradičně „kamenné” hráče.

  Přejít na speciál

 • banner-do-specialy-velikosti-1920×1080

  Jak investovat v roce 2023

  Zeptali jsme se těch, kteří se na kapitálových trzích pohybují jako ryby ve vodě, aby nám popsali, co letos čekat ve světě investic, a nechali nás nahlédnout do svých strategií.

  Přejít na speciál

 • 1920×1080

  CC25

  Česko je plné zajímavých startupů a v CzechCrunchi to vidíme každý den. Proto přinášíme seznam 25 z nich, které se vyplatí sledovat nejen v roce 2023. Seznamte se s českými projekty, které před sebou mají slibnou budoucnost.

  PŘEJÍT NA SPECIÁL

 • fb-preview

  Udržitelné firmy '22

  Pro někoho je udržitelnost jen dobrý marketingový nástroj, pro jiné se stala skutečnou misí. Vybrali jsme jedenáct českých projektů, které mají udržitelnost pevně zakotvenou ve svých hodnotách a svým podnikáním mohou inspirovat i ostatní k udržitelné odpovědnosti.

  Přejít na výběr

 • esport-clanek

  Fenomén esportu

  Do míče se nemusí kopat jen na trávě, do puku šťouchat jen na ledě a bojovat se může kdekoli. Počítačové hry otevřely lidem dveře do světa nemožného. Čím dál víc se v nich prosazuje i soutěžní rozměr jako v klasickém sportu. A fenomén esportu pohlcuje i Česko.

  Přejít na speciál

 • kryptocesi-special

  Kryptočeši

  Je jich dvacet. Jsou to ženy i muži, starší i mladší, žijí v Česku i v zahraničí… Spojuje je ovšem víra, že budoucnost je v kryptu. Někteří na něm postavili svůj byznys, jiní o něm přednáší, další v něm tvoří. V tom, co dělají, ale všichni patří mezi nejvlivnější a nejúspěšnější.

  Přejít na speciál

 • cc-pruvodce-krypto-svetem-2

  Průvodce světem krypta

  Nahlédněte do budoucnosti. Pod rukama se nám rodí úplně nový svět a kryptoměny jsou jen jednou z mnoha jeho částí. Pomůžeme vám se v něm neztratit.

  Přejít na speciál

 • cc-special-pravo-startupy-special

  Právo ve světě startupů

  V byznysu nestačí mít nápad. Klíčoví jsou dobří spoluzakladatelé, motivovaní zaměstnanci, umět se vydat do světa, udržovat pořádek v účetnictví, dokázat oslovit investory… Na to všechno jsou potřeba paragrafy, smlouvy, dokumenty. Abyste se v tom neztratili, je tu náš právní průvodce.

  Přejít na speciál

 • pruvodce-nemovitosti

  Průvodce světem nemovitostí

  Češi milují bydlet ve vlastním. Ceny nemovitostí vyletěly během pár let nahoru, byty zdražily, a do toho začaly stoupat úroky u hypoték. Vyplatí se nájem nebo koupě? Láká vás chalupa nebo horský apartmán? Náš průvodce vám pomůže se v tom neztratit.

  Přejít na speciál

 • pruvodce-investor

  Průvodce začínajícího investora

  Investovat nikdy nebylo snazší. Stačí jen mobil, připojení k internetu a kreditka. A můžete si vybírat: Je libo akcie? Bitcoin? Či kus bytu?

  Přejít na speciál

 • svetvcloudu-boxed

  Svět v cloudu

  Nastává doba cloudová, kdy firmy nebudou mít důvod pořizovat vlastní servery? Nebo dojde k prolnutí toho nejlepšího z obou světů? Přinášíme přehled toho, kudy se cloud bude v nadcházejících letech ubírat.

  Přejít na speciál

 • share-kb

  Kanceláře budoucnosti

  Jak se promění kanceláře v následujících letech? A jak to ovlivní vaši práci v nich? Bude trendem home office, oddělené pracovní prostory, open space nebo budeme pracovat z coworkingů? Přinášíme přehled do toho, jak se segment kanceláří vyvine.

  Přejít na speciál

 • cc25-share

  CzechCrunch 25

  V Česku vzniká čím dál více startupů s globálním potenciálem. Vybrali jsme 25 z nich, které před sebou mají slibnou budoucnost a vyplatí se je sledovat.

  Přejít na speciál

 • udrzitelny-byznyscc

  Udržitelný byznys roku ‘21

  Věříme, že má udržitelnost své místo nejen v neziskovém prostoru, ale i v běžném byznysu. Dali jsme si tak za cíl najít inspirativní udržitelné podnikání v českém prostředí a vybrali desítku zajímavých firem.

  Přejít na speciál

 • is21-og

  Investice 2021

  Rok 2020 přinesl množství turbulentních zvratů a dlouhodobých změn, které ovlivní nejen naše životy, ale také byznys, trh a investiční příležitosti. Dali jsme proto spolu s předními investičními partnery dohromady dvacítku akciových titulů a dalších tipů, které vás rokem 2021 provedou.

  Přejít na speciál

 • inovace-v-korporacichog

  Inovace v korporacích v roce 2020

  Oslovili jsme největší tuzemské firmy, abychom v nich našli nejzajímavější inovativní projekty, divize či investice, které se objevily v Česku v roce 2020. Chceme ukázat, že zajímavé a disruptivní nápady nevznikají jen ve startupech, a inspirovat tak další větší firmy i jejich zaměstnance.

  Přejít na speciál