Speciály CzechCrunche

Představujeme speciální projekty CzechCrunche. Obsahové speciály a žebříčky na nepřeberné množství témat.

 • esport-clanek

  Fenomén esportu

  Do míče se nemusí kopat jen na trávě, do puku šťouchat jen na ledě a bojovat se může kdekoli. Počítačové hry otevřely lidem dveře do světa nemožného. Čím dál víc se v nich prosazuje i soutěžní rozměr jako v klasickém sportu. A fenomén esportu pohlcuje i Česko.

  Přejít na speciál

 • kryptocesi-special

  Kryptočeši

  Je jich dvacet. Jsou to ženy i muži, starší i mladší, žijí v Česku i v zahraničí… Spojuje je ovšem víra, že budoucnost je v kryptu. Někteří na něm postavili svůj byznys, jiní o něm přednáší, další v něm tvoří. V tom, co dělají, ale všichni patří mezi nejvlivnější a nejúspěšnější.

  Přejít na speciál

 • cc-pruvodce-krypto-svetem-2

  Průvodce světem krypta

  Nahlédněte do budoucnosti. Pod rukama se nám rodí úplně nový svět a kryptoměny jsou jen jednou z mnoha jeho částí. Pomůžeme vám se v něm neztratit.

  Přejít na speciál

 • cc-special-pravo-startupy-special

  Právo ve světě startupů

  V byznysu nestačí mít nápad. Klíčoví jsou dobří spoluzakladatelé, motivovaní zaměstnanci, umět se vydat do světa, udržovat pořádek v účetnictví, dokázat oslovit investory… Na to všechno jsou potřeba paragrafy, smlouvy, dokumenty. Abyste se v tom neztratili, je tu náš právní průvodce.

  Přejít na speciál

 • pruvodce-nemovitosti

  Průvodce světem nemovitostí

  Češi milují bydlet ve vlastním. Ceny nemovitostí vyletěly během pár let nahoru, byty zdražily, a do toho začaly stoupat úroky u hypoték. Vyplatí se nájem nebo koupě? Láká vás chalupa nebo horský apartmán? Náš průvodce vám pomůže se v tom neztratit.

  Přejít na speciál

 • pruvodce-investor

  Průvodce začínajícího investora

  Investovat nikdy nebylo snazší. Stačí jen mobil, připojení k internetu a kreditka. A můžete si vybírat: Je libo akcie? Bitcoin? Či kus bytu?

  Přejít na speciál

 • svetvcloudu-boxed

  Svět v cloudu

  Nastává doba cloudová, kdy firmy nebudou mít důvod pořizovat vlastní servery? Nebo dojde k prolnutí toho nejlepšího z obou světů? Přinášíme přehled toho, kudy se cloud bude v nadcházejících letech ubírat.

  Přejít na speciál

 • share-kb

  Kanceláře budoucnosti

  Jak se promění kanceláře v následujících letech? A jak to ovlivní vaši práci v nich? Bude trendem home office, oddělené pracovní prostory, open space nebo budeme pracovat z coworkingů? Přinášíme přehled do toho, jak se segment kanceláří vyvine.

  Přejít na speciál

 • cc25-share

  CzechCrunch 25

  V Česku vzniká čím dál více startupů s globálním potenciálem. Vybrali jsme 25 z nich, které před sebou mají slibnou budoucnost a vyplatí se je sledovat.

  Přejít na speciál

 • udrzitelny-byznyscc

  Udržitelný byznys roku ‘21

  Věříme, že má udržitelnost své místo nejen v neziskovém prostoru, ale i v běžném byznysu. Dali jsme si tak za cíl najít inspirativní udržitelné podnikání v českém prostředí a vybrali desítku zajímavých firem.

  Přejít na speciál

 • is21-og

  Investice 2021

  Rok 2020 přinesl množství turbulentních zvratů a dlouhodobých změn, které ovlivní nejen naše životy, ale také byznys, trh a investiční příležitosti. Dali jsme proto spolu s předními investičními partnery dohromady dvacítku akciových titulů a dalších tipů, které vás rokem 2021 provedou.

  Přejít na speciál

 • inovace-v-korporacichog

  Inovace v korporacích v roce 2020

  Oslovili jsme největší tuzemské firmy, abychom v nich našli nejzajímavější inovativní projekty, divize či investice, které se objevily v Česku v roce 2020. Chceme ukázat, že zajímavé a disruptivní nápady nevznikají jen ve startupech, a inspirovat tak další větší firmy i jejich zaměstnance.

  Přejít na speciál