F2F – Summer Edition

Jedna z našich nejoblíbenějších networkingových akcí #F2F, kdy se na jednom místě se tak poprvé setkají founders nejvýznamnějších českých a slovenských startupů.

czech-crunch-founders4-alexandra-siebenthal-4022

CC Event  -  Datum konání: 25. 5. od 18:30

Věřili byste tomu? Už je to téměř rok, kdy jsme se společně potkali na střeše STRV na našem tradičním networkingovém večeru Founders2Founders! Event pořádáme exkluzivně pro foundery a founderky z české startupové scény. A jelikož už je ve vzduchu cítit léto, rozhodli jsme se akci obnovit a potkat se s vámi na nové terase CzechCrunche v srdci Karlína.

Za poslední rok prošel celý CzechCrunch spousty zásadních změn. Jednou z nich je nový prostor, kde sídlíme a vytváříme hlavní zdroj informací moderního člověka v Česku! Právě v Karlíně vás srdečně uvítáme už ve středu 25. května na naší nejoblíbenější akci F2F.

Co nás všechno čeká❓

■ Kick-off od CzechCrunche

■ Unikátní síť attendees – akce je jen na pozvání

■ Skvělá atmosféra české startupové scény

■ Prostorná terasa, dobré jídlo a drinky

■ Hudba od našeho DJ

Tato událost je pouze NA POZVÁNÍ. Každý rok si ale necháváme pár míst pro veřejnost. Pokud jsi zakladatel/ka startupu a máš pocit, že na naší akci nesmíš chybět, tak se zapiš na náš waiting list! https://forms.gle/oAGYGVtz2GxjMj1h6