Jak úspěšně vyjednat startupovou investici

Likvidační preference nebo reverse vesting jsou pojmy, na které narazíte v term sheetu. Řeč je o dokumentu, který je klíčový pro úspěšné vyjednání startupové investice. Jakou formou a s jakými speciálními právy investor do startupu vstupuje?

navrh-bez-nazvu-26

Online  -  Datum konání: 01. 6. od 18:00

Likvidační preference nebo reverse vesting jsou pojmy, na které narazíte v term sheetu. Řeč je o dokumentu, který je klíčový pro úspěšné vyjednání startupové investice. Jakou formou a s jakými speciálními právy investor do startupu vstupuje? Tento faktor bývá častokrát mnohem zásadnější než samotná valuace.

Ve spolupráci s J&T Ventures jsme připravili online event na téma Jak úspěšně vyjednat startupovou investici. Také jak porozumět term sheetu a jaké nástrahy obsahuje.

Tato akce již proběhla, děkujeme za zájem.

Kdo je hostem přednášky? ?‍? David Polach pracoval a studoval ve čtyřech různých zemích. Své zkušenosti získal hlavně během působení v poradenské společnosti Ernst & Young ve Švýcarsku a momentálně pomáhá inovativním startupům z CEE a SEE regionu dosáhnout jejich plného potenciálu jako investiční manager v J&T Ventures. 

Společně se zaměříme na:

  • srovnání forem vstupu investora do firmy, jejich výhody a nevýhody 
  • speciální práva investorů a proč je investoři vyžadují
  • přehled pojmů, které se mohou v term sheetu vyskytovat
  • tipy a triky aneb na co si dát pozor při vyjednávání term sheetu

Registrace k eventu jsou zdarma.

Hrdým partnerem je J&T Ventures.