Kariéra, nebo dítě aneb Můžu mít obojí?

Stát se rodičem je tou nejkrásnější „pracovní” rolí, zároveň někdy i tou nejtěžší. Vyžaduje to trochu odhodlání, víc plánování a hodně logistických znalostí. Rozpůlit se nemůžete, a tak dřív nebo později přijde ta otázka: vzdát se kariéry, nebo vzdát se rodičovství jako z Instagramu?

img_8577

Offline  -  Datum konání: 22. 8. od 18:00

Stát se rodičem je tou nejkrásnější „pracovní” rolí, zároveň někdy i tou nejtěžší. Vyžaduje to trochu odhodlání, víc plánování a hodně logistických znalostí. Rozpůlit se nemůžete, a tak dřív nebo později přijde ta otázka: vzdát se kariéry, nebo vzdát se rodičovství jako z Instagramu? Když se stanete rodičem, znamená to automaticky, že si musíte vybírat mezi kariérou a dítětem? Jsou to opravdu dva rozdílné světy a pokud ano, jdou nějak skloubit? Jak dlouhá rodičovská je ta nejlepší pro vás? Nabídl vám partner, že půjde na rodičovskou místo vás, ale tápete, zda je to správné rozhodnutí?

22. srpna od 18:30 | Spojka Karlín Events | Vstupenky kupujte přes GoOut

Přijďte se s námi a našimi hosty pobavit nad tím, jak to všechno elegantně zvládnout. Poslechněte si příběhy tří úspěšných žen, které si nemusely mezi rodinou a kariérou vybírat. Nebo musely?

Společně se pobavíme nad tématy jako:
⭐️ na co se připravit před příchodem miminka
⭐️ jak zdravě skloubit kariéru a dítě
⭐️ muž a rodičovská
⭐️ jak tato rozhodnutí přijímá mé okolí a společnost
⭐️ práva OSVČ na rodičovské
⭐️ návrat do zaměstnání a přijetí v kolektivu
a mnoho dalšího!

Na koho se můžete těšit?
?Danuše Nerudová je česká ekonomka a bývalá rektorka Mendelovy univerzity v Brně. V současné době kandiduje na prezidentku a je zároveň milující matkou dvou synů. Není zastáncem tvrzení, že si žena musí vybrat mezi kariérou a rodinou, vždy se snažila dělat maximum pro to, aby zvládla obojí.

?Alexandra Kala založila před 25 lety firmu Profimed a stala se tak průkopníkem ústní hygieny na českém trhu. Firma s milionovými obraty sklízí úspěchy i v zahraničí. Díky svému synovi rozšířila Alexandra svůj sortiment o chytré hračky a zdravotnické pomůcky pro miminka.

?Aneta Martinek je spoluzakladatelkou vzdělávací platformy #HolkyzMarketingu. Aneta je i pyšnou maminkou dvouleté Amélie. Nepřestala pracovat ani po porodu a to i díky tomu, že se na rodičovské prostřídali s manželem.

? Celou akcí vás provede redaktorka CzechCrunche Sára Goldbergerová.

? VSTUPENKY (do 11. srpna platí cena Early Bird) ?