jak-byt-produktivni-detail

zář26

Akce proběhla

Jak být produktivní? V kanclu i na home office

Je to pravda, nebo mýtus, že lidem se už nechce pracovat? A dokonce, že když nejsou šéfovi na očích, tak nepracují vůbec? Dá se s výkonem lidí pracovat pouze skrz nastavení firmy, nebo je potřeba zakázat home office? Jak motivovat lidi k produktivitě a zároveň růst? Dost spekulací, pojďme se podívat na data.

Akce proběhla

Úterý 26. září 2023od 17:30

Spojka Events KarlínPernerova 697/35, 186 00 Praha 8-Karlín

O eventu

Produktivita, efektivita. Buzzwords, která neustále řešíme a hledáme na ně nejlepší techniky a procesy. Každá firma je ale jedinečná a potřebuje jiný přístup. Vybalancovat vysoké nároky na zaměstnance a přitom je udržet nadšené a plné energie, je čím dál tím těžší a klade velké nároky na nadřízené, kteří se stávají spíše lídry a kouči. O to složitější je situace v době, kdy lidé střídají home office a kanceláře a hlídají si čas pro svůj osobní život. Jde budovat firemní kulturu, když se s kolegy denně nevidíme? A nezvládli bychom to vše už za čtyři místo pěti pracovních dnů? O tom všem bude řeč s lidmi, kteří tyto problémy řeší denně.

Co vás čeká?

 • Jak udržet efektivitu v rostoucí firmě?
  Jak se starat o lidi a zároveň růst? A jak motivovat k efektivitě? Z tuzemské firmy efektivitou k lídrovi v beauty ecommerce v Evropě.
 • Do čeho se vyplatí investovat v rámci efektivity?
  Jak vám pomohou správná zařízení či dobře vybavené pracovní prostředí? Špičkové lidi přitáhnete na špičkové technologie.
 • Práce odkudkoliv – trend nebo nesmysl?
  V USA jsme svědky stále drastičtějšího stahování lidí zpět do kanceláří. Všichni znají tvrdý postoj Elona Muska, ale není v tom sám. A podobně smýšlejí i některé firmy v Česku. Opravdu jsou lidi na home office tak neefektivní? Nebo je to jen špatným nastavením? Přestaňme věštit a pojďme si shrnout data a jak to doopravdy (ne)funguje v praxi.
 • Práce kdykoliv – realita nebo vyšperkovaný benefit?
  A co takhle jít ještě dál? Na pracovní trh nepřichází, ale už na něm je generace, která by ráda skloubila pracovní a osobní život. Tak co jim nabídnout 4 denní pracovní týden? Záleží na výsledku víc než na hodinách strávených v práci? Jsou na to lidi připravení a dostatečně sebeukáznění? Jde je vytrénovat?

Pro koho je event určený?

 • People First jsou eventy pro všechny, kteří věří myšlence, že spokojení lidé vybudují skvělé firmy. Jsou pro ty, kteří pracují s lidmi, vedou týmy a chtějí se v této v oblasti zlepšit či nabrat moderní trendy a přístupy.

Co si odnesete?

 • Zjistíte, kde děláte největší chyby, když přemýšlíte o tom, jestli mít lidi v kanceláři, nebo doma.
 • Na čem je nejdůležitější trvat, pokud chcete, aby remote nebo hybridní model fungoval.
 • Pro koho je rozhodně nejlepší se nadále stýkat v kancelářích.
 • Jestli je vaše firma připravená zavést čtyřdenní pracovní týden.
 • Jak zaměstnancům pomoct v tom být produktivnější a jak bude vypadat práce v budoucnosti.

Zobrazit více

Skrýt

Fotogalerie

Místo konání

Partneři