Krypto & NFT: Jak vydělat i prodělat miliony

Kryptosvět přitahuje stále více pozornosti. Přicházejí virtuální světy zvané metaverse, s kryptoměnami si můžete koupit dům nebo letět na měsíc a velkým fenoménem jsou takzvaná NFT. Je to celé obrovská bublina, která splaskne, nebo právě v přímém přenosu sledujeme nástup nových technologií?

img_0438

CC Event  -  Datum konání: 26. 5. od 18:30

Po dlouhých dvou letech jsme zpět s formátem akcí CzechCrunch Offlajn, které nabízí možnost si neformálně poslechnout názory zajímavých osobností z české byznysové, startupové a technologické scény. ?

Tématem dalšího eventu bude v dnešní době velmi oblíbené téma krypto & NFT.

?Kryptosvět přitahuje stále více pozornosti. Točí se v něm miliardy a zdaleka už nejde pouze o bitcoin. Přicházejí virtuální světy zvané metaverse, s kryptoměnami si můžete koupit dům nebo letět na měsíc a velkým fenoménem jsou takzvaná NFT. Za nimi se aktuálně skrývají hlavně obrázky nejrůznějších zvířátek a kreslených postav, na kterých jde někdy doslova přes noc vydělat, ale také rychle ztratit miliony korun.

Je to celé obrovská bublina, která splaskne, nebo právě v přímém přenosu sledujeme nástup nových technologií, které promění náš svět a měli bychom na ně proto co nejdříve naskočit?

Na koho se můžete těšit v roli hostů?

? Petr Mára, technologický influencer jedoucí na vlně NFT

? Andrej Kiska, startupový investor pronikající do kryptosvěta

Martin Stránský, zakladatel bitcoinové skupiny WBTCB

? Do moderátorského křesla usedne šéfredaktor CzechCrunche Ondřej Holzman.

ℹ️ Základní vstupné můžete zakoupit za 550 korun, VIP vstupné za 950 korun. Do 18. 5. máte možnost využít „early bird“ ceny 390 korun. Kromě vstupu na akci je součástí vstupenek také občerstvení. Zájemci o VIP se posadí na rezervovaném místě v první řadě a jako dárek obdrží vedle osobního poděkování také limitovanou edici kšiltovky CzechCrunch. ?

? Na místě bude možné si za výhodnější slevu zakoupit knihu Bitcoin: Odluka peněz od státu a rovnou si ji nechat podepsat od autora Josefa Tětka.

? Vstupenky zakoupíte na portálu GoOut zde:

https://goout.net/cs/jak-vydelat-a-prodelat-miliony/sztyukt/

Kapacita je omezena na 200 míst.

Partnerem akce je BIT.plus a Braiins.