Case study: Opero Coworking

Jak může vypadat moderní kancelář z doby, kdy flexibilita ještě nebyla trendem, svědčí realizace coworkingového prostoru Opero v pražském Starém Městě. Byť tato realizace proběhla již v roce 2016, uplatnila se v ní celá řada principů, které se do ostatních kanceláří dostávají až nyní.

Opero se tak stalo jedním z přelomových prostor, které LD Seating vybavilo židlemi, křesly a pohovkami. Záměrem architektů bylo vkusně propojit unikátní prostory historického Štencova domu, ve kterém se Opero nachází, se svěžím pracovním prostorem, který nabízí řadu zasedacích místností, open space, příjemný lounge, kavárnu a řadu dalších flexibilních prostor.

Jak LD Seating upozorňuje, vytvořit takové místo měli investoři v úmyslu již od počátku. Právě díky tomu se podařilo realizovat nadčasový prostor, který dokonale splňuje požadavky na současný coworkingový prostor, a to i navzdory tomu, jak velké změny se za oněch pět let v kancelářském prostředí odehrály.

Realizace

Lokalita:

Praha 1

Klient:

Opero

Realizace:

2016

Na otázky odpovídá

Jitka HurábováJitka Hurábová

Jitka Hurábová je zakladatelkou a šéfkou boskovické firmy LD Seating vyrábějící kancelářské židle. Na trhu působí již přes 20 let a její roční tržby se počítají ve stovkách milionů korun.