Newslettery

Nejzásadnější dění v byznysu, startupech, filmech a seriálech, ale i světě gastra či architektury. To jsou newslettery CzechCrunche, které můžete pravidelně odebírat.

daily_newsletter_desktop

1x denně

Daily

Každé všední ráno vám přineseme ty nejzásadnější zprávy, které by neměly uniknout vaší pozornosti.

weekly_newsletter_desktop

1x týdně

Weekly

V newsletteru Weekly vám každou neděli naservírujeme porci těch nejdůležitějších zpráv, které by vám neměly uniknout a rozhovor k nejzásadnější z nich.

watch_newsletter_desktop

1x týdně

Watch

Jaké filmy se chystají do kin a na jaký seriál byste se určitě měli podívat? Každý pátek vám je v newsletteru Watch ukážeme.

vc_newsletter_desktop

1x měsíčně

Venture Capital

Díky newsletteru Venture Capital vám neunikne žádná startupová zpráva. Každý měsíc vám představíme všechny zásadní české investice.

arch_newsletter_desktop

2x měsíčně

Arch

Nová architektura aneb co se staví v Česku? V newsletteru Arch ukážeme to nejzajímavější ze světa architektury i to, jak se mění naše města.

deli_newsletter_desktop

2x měsíčně

Deli

Každé dva týdny vám v newsletteru Deli ukážeme nové a zajímavé restaurace, bary, bistra i kavárny a doporučíme, co byste si neměli nechat ujít.

startupy_newsletter_desktop

2x měsíčně

Startupy

V newsletteru Startupy vám každé dva týdny ukážeme, co se děje v českých startupech, jaké akce můžete navštívit a co si přečíst, abyste byli ještě lepší.

Načítám vaše newslettery...

Zaškrtněte newslettery, které chcete odebírat

Odběrem souhlasíte se zásadami o ochraně osobních údajů

Nyní nás odebíráte

Odběr můžete kdykoliv v průběhu zrušit