Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání
Místo, kde se potkávají investice, byznys a příběhy.
Akce pro všechny, kdo chtějí uspět v investicích a byznysu, se špičkovými investory, podnikateli i lídry. Letos nabídne novou lokaci, dvě stage, desítky řečníků, workshopy, expo zónu i networking, který vás posune dál.

CDN77

Productboard

Jet Investment

Pale Fire Capital

Kofola

Snuggs

Penta

Eurowag

J&T IS

Accolade

Kiwi.com

Reflex Capital

Aisle

Direct

Sev.en

Petr Čech Sport

Mews

JSK Investments

Carolinum

Rohlík

Natland
10. 11. 2026 - Výstaviště Praha, Průmyslový palác
Pátý ročník se přesouvá do Průmyslového paláce a otevírá novou kapitolu Money Makeru. Rozšiřuje pohled na investice i témata, která ovlivňují kvalitu našeho života. Čeká vás pět tematických pilířů, dvě stage, desítky řečníků, workshopy, expo zóna a networking.
Vstupenky14. 5. 2026 - Fait Gallery, Brno
Konference v Brně přinesla půlden plný investiční a byznysové inspirace, přední osobnosti české scény i stovky návštěvníků.
Nemohli jste být u toho? Záznamy z konference si můžete zakoupit.
Ondřej Holzman a Luboš Kreč dělají nejlepší byznysový podcast, kde zpovídají osobnosti moderního českého byznysu. Ponořte se do inspirativních příběhů lidí, kteří hýbou Českem i celým světem.

Akcie SpaceX? Koukáme na ně, asi je koupíme, i když to je nesmysl, říkají Semotan s Kejlou

Hrozilo, že vyhořím, ale nástup AI mě nakopnul. Jsme na prahu zásadní změny, říká Tomáš Čupr

Ráno 150 kliků, k obědu 50 pilulek. Zkouším, co funguje, říká majitel miliardového longevity e-shopu
Příběhy, čísla a úspěchy ze světa byznysu. Píšeme o investicích a trendech, které stojí za váš čas.



Máte zpětnou vazbu, podnět nebo nápad na téma? Napište nám.