spoiler_podcast

Spoiler

Konec Indiany Jonese překoná i mimozemský úlet z Křišťálové lebky

Přestože Harrison Ford už má přes osmdesát, jeho poslední Indiana Jones má pořád švih a grády. Někde k tomu stačí výkon samotného herce, jindy musí pomoci filmové triky, díky kterým herec na čas omládl o několik dekád. Přesto divák nemusí film opouštět zcela spokojen – a nemohou za to jen marocké žvýkačky. V čem je rozloučení s doktorem Jonesem kontroverzní? A proč všichni tak moc skloňují jeho samotný závěr?

Epizody 11 epizod

Eliška a Damián je nejhorší katastrofa od požáru katedrály Notre-Dame

Mysleli jste si, že česká seriálová tvorba je úplné dno? Nový seriál Eliška a Damián na Primě vás přesvědčí, že to může být ještě horší. Epický souboj Emmy Smetany, který uchvátil internet, je jen extraktem špatnosti tohoto díla. Víme to, protože jsme zhlédli celou úvodní epizodu. Abyste vy nemuseli.

Dva světelné meče Ahsoky osvětlily šeď světa Star Wars. Kam to ale až zajde?

V předaleké galaxii začala znovu řádit Ahsoka, někdejší padawanka samotného Darth Vadera. Provází nový seriál od Disney Síla, nebo se jedná o další počin, který by milovníci Star Wars raději viděli zmražený v karbonitu? Na to jsme se podívali v novém dílu podcastu Spoiler, který lze ladit i na přijímačích ve Vnějším okraji.

Podává se hlad se špetkou strachu. Tyto filmy a seriály musíte vidět, pokud milujete jídlo

V novém dílu podcastu Spoiler se speciálním hostem létají emoce i vášně, podobně jako v profesionální kuchyni. Tentokrát jsme totiž nahlédli pod pokličku filmů a seriálů, ve kterých je jídlo důležitější než herci – a nemusí se vždy jednat o romantické slaďárny. Někdy třeba vyhoří i celá restaurace.

spoiler_podcast
Spoilery nemá nikdo rád. Až doteď. Tři moderátoři a jeden podcast o popkultuře – od Avatara až po Zeldu, od Drakea až po Super Bowl. Názor mají na vše. Moderují Vojtěch Sedláček, Michal Mančař a Filip Houska.
Vojtěch Sedláček, Michal Mančař & Filip Houska

Vojtěch Sedláček, Michal Mančař & Filip Houska • tvůrce podcastu Spoiler