Twitter testuje novou landing page pro neregistrované uživatele

Screen Shot 2015-02-04 at 17.27.43
0Zobrazit komentáře

Pokud teď navštívíte Twitter jako nepřihlášení uživatelé, uvidíte jen jednu hlavní fotku některého z 284 milionů uživatelů. To by se mělo změnit, protože Twitter chce ukazovat příspěvky, které by se vám mohly líbit a které vás k registraci přimějí. Ty budou obsahovat aktuální zprávy ze světa, televizní hvězdy nebo filmy z nejpopulárnějších kanálů.

twitter

Přečtěte si takéTwitter ve třetím čtvrtletí. Příjmy: 361 milionů dolarů, ztráta 177,5 milionů dolarůTwitter ve třetím čtvrtletí. Příjmy: 361 milionů dolarů, ztráta 177,5 milionů dolarů

Již nyní Twitter novou landing page ukazuje v náhodných případech a pokud se osvědčí, měla by běžet na ostro v některém z příštích měsíců. Každý měsíc se totiž na Twitteru ukáže na 500 milionů uživatelů, kteří se vůbec nepřihlásí, což je obrovský potenciál, kterým by Twitter mohl rychle dohnat „konkurenční“ sociální sítě.

twitter-homepage-test

Kromě toho, že chce lákat nové uživatele, jim bude zobrazovat i reklamu, takže bude nová landing page výrazným zdrojem příjmů, kterým doufejme zalepí svojí ztrátu z minulého roku.

Diskuze (0)

Novinka

Anonym