Nejnovější iPhony 6S a 6S Plus dnes oficiálně míří do prodeje v České republice!

apple
0Zobrazit komentáře

13 milionů prodaných kusů dvou druhů zařízení za pouhé tři dny – to je Apple a jeho nejnovější vlajková loď iPhone 6S a 6S Plus, který, jak se ostatně očekávalo, nastavil nový rekord v celé historii společnosti a v mobilním odvětví vůbec. Po běžném několikatýdenním kolečku se dostávají nyní tyto dva modely do prodeje i v České republice a každý si je tak může oficiálně pořídit.

Cena byla vzhledem ke kurzu dolaru nastavena trochu výše, než v minulých letech, a tak si základní 16GB model iPhone 6S můžete koupit za zhruba 21 190 Kč, 64GB za 24 390 Kč a 128GB za 27 590 Kč. 6S Plus je pak k dispozici v 16GB provedení za 24 390 Kč, 64GB za 27 590 Kč a konečně v nejvyšší 128GB verzi za 30 790 korun. K dispozici jsou pak ve 4 barevných provedeních, kromě klasické stříbrné, tmavě šedé a zlaté, navíc nově v růžovozlaté.

section-hero

Přečtěte si takéTesla představila svojí poslední novinku. Nadupané SUV na bázi sedanového modeluTesla představila svojí poslední novinku. Nadupané SUV na bázi sedanového modelu

Výše zmíněné ceny platí u oficiálního resellera Alza.cz, který momentálně skladem drží nejprodávanější modely a zbytek dává k dispozici na objednávku s neznámým termínem doručení. Kupovat lze samozřejmě ale i na oficiálním webu, kde jsou ceny totožné, ale termín doručení může být delší. Zhruba kolem Vánoc bychom se měli dozvědět přesnější prodejní čísla z ČR, u kterých se očekává vzestupný trend.