Podívejte se na dům, který šéf Microsoftu prodává za 3,5 milionu dolarů

Michal BenatzkyMichal Benatzky

dumhlavni
0Zobrazit komentáře

Současný CEO Microsoftu – Satya Nadella se rozhodl prodat svou rezidenci v americkém Washingtonu, kterou si před 15 lety pořídil. V roce 2000 údajně za dům o rozloze 371 metrů čtverečních zaplatil jeden a půl milionů dolarů, v přepočtu tedy asi 36 milionů korun, nyní však nemovitost prodává za více než dvojnásobek.

Velké stěhování ale Nadella neplánuje, pouze si chce v okolí Seattlu, kde Microsoft sídlí, pořídit jiný dům.

Realitní kancelář Redfin, která dostala prodej rezidence na starost uvádí, že dům pochází z roku 1963, během let ale prošel několika výraznými rekonstrukcemi. Obrovská okna sahající od podlahy až ke stropu zaručují případnému novému majiteli úchvatné výhledy nejen na okolní hory, ale například také na Washingtonské jezero.

spacex

Přečtěte si takéPodívejte se na úspěšný start a přistání rakety SpaceXPodívejte se na úspěšný start a přistání rakety SpaceX

Na to, že dům vlastní generální ředitel jedné z největších technologických společností světa, působí celý interiér poměrně skromně. Na rozdíl od sídel ostatních byznysmenů se Nadellům dům ani nechlubí ohromujícím počtem koupelen a tenisových kutrů. V útulném domě totiž najdete jen čtyři ložnice a tři koupelny.

but-after-15-years-living-here-it-looks-like-nadella-wants-to-move-to-a-new-place-in-the-same-region
nadella-bought-this-house-for-roughly-138-million-back-in-august-2000
on-the-second-floor-theres-an-office-space-overlooking-the-living-room
the-kitchen-seems-a-bit-modest-for-someone-whos-the-ceo-of-microsoft
it-has-a-formal-living-room-family-room-and-an-eat-in-kitchen
dum
dum2
dum5

zdroj: TechInsider