Being: aplikace, která vám ukáže, jak vypadá Instagram vaší oblíbené celebrity

Michal BenatzkyMichal Benatzky

being
0Zobrazit komentáře

Pokud vás někdy zajímalo, jak vypadá instagramový feed vaší oblíbené celebrity, je aplikace Being určená přesně pro vás. Jakýkoli zvědavec má totiž nyní příležitost, prohlédnout si, jaké příspěvky se po otevření Instagramu zobrazují lidem, které sledujete. A je jedno, jestli se jedná o Taylor Swift, Elona Muska, Donalda Trumpa nebo jen vašeho známého.

Po výzvě k propojení instagramového účtu vám totiž Being ihned nabídne seznamy slavných lidí, kteří této fotografické sociální síti vládnou. Na výběr je zde z několika kategorií jako například popové hvězdy, prezidentští kandidáti nebo známé osobnosti z technologického světa.

wework

Přečtěte si takéJaké to je mít kancelář v miliardovém startupovém coworkingu WeWork?Jaké to je mít kancelář v miliardovém startupovém coworkingu WeWork?

Jde tak o poměrně vtipnou příležitost, jak nahlédnout do života známých idolů. Například Taylor Swift, která se právě na Instagramu sama pyšní největším množstvím followerů, sama sleduje pouze 83 osob, mezi kterými najdeme zejména její přátele.

Ačkoliv celý koncept působí jako nástroj pro narušení soukromí, musíme si uvědomit, že se jedná o veřejné profily. Stejně tak jsou široké veřejnosti dostupné také seznamy lidí, které dané celebrity samy sledují. Spíše se tak jedná o zajímavé nahlédnutí do života lidí, které miliony lidí po celém světě obdivují.

Being slouží i jako jakýsi alternativní prohlížeč Instagramu, jednou z možností je totiž také zobrazení své vlastní zdi. Aplikace je dostupná zdarma, zatím však pouze pro zařízení běžící na operačním systému iOS.

Screen-Shot-2016-02-18-at-17.57.32 Screen-Shot-2016-02-18-at-17.57.57