Podívejte se na aktuální podobu nového sídla Applu, které se otevře letos v září (video)

applepark
0Zobrazit komentáře

Přední technologické firmy se rády předhánějí v tom, jaké výhody pro své zaměstnance nabídnou, aby si dokázali mezi prací trochu odpočinout, nemuseli myslet na stres z toho, že většinu času tráví mimo domov, a samozřejmě byli efektivnější. U nás se k tomu podobným způsobem postavilo vývojářské studio STRV se svojí pražskou kanceláří – v USA zase Google s jeho novým sídlem v Mountain View nebo Apple, který chystá zbrusu nové sídlo ve futuristickém stylu.

Právě nové sídlo Applu v kalifornském Cupertinu se pomalu, ale jistě, blíží ke svému dokončení. Na videu níže lze vidět, že se dokončují poslední úpravy, související především s okolím budovy, které bude prorostlé zelení a propojené s Apple Parkem ve svém středu. Celá střecha budovy je pak pokryta solárními panely, které budou kompletně napájet vše uvnitř.

litescope-3

Přečtěte si takéBrněnský JIC investoval do brněnského nanotechnologického startupu NenoVisionBrněnský JIC investoval do brněnského nanotechnologického startupu NenoVision

Apple plánuje slavnostní otevření Apple Parku, zabírajícího plochu o velikosti 70,8 hektarů, během září letošního roku. Zaměstnanci se do budovy postupně přesouvají již od minulého měsíce. Design celého kampusu vychází z původního návrhu Steva Jobse, ve spolupráci s Normanem Fosterem.

Diskuze (0)

Novinka

Anonym