Brandpa je platforma, která vám pomůže s nákupem prémiové domény pro váš startup

Filip HouskaFilip Houska

grandpa
0Zobrazit komentáře

Vymýšlení atraktivního názvu pro vznikající projekt, respektive startup nebo produkt, je v dnešní době dost obtížné. Řada vhodných kombinací zvlášt v případě .com domén, je již obsazená a pokud v sobě člověk nemá větší množství kreativity, často při výběru úplně pohoří.

Právě na takové situace se zaměřuje platforma Brandpa, která chce promýšlení názvů výrazně zjednodušit. Zájemci si zde mohou koupit nejen vybranou registrovanou doménu z početného seznamu, ale zároveň s ní také vytvořené logo a designové koncepty (bannery) pro webové stránky.

skypepr

Přečtěte si takéTakto vypadá nový design Skypu, který je nyní v beta verzi dostupný na Windows a Mac OSTakto vypadá nový design Skypu, který je nyní v beta verzi dostupný na Windows a Mac OS

Všechny nabízené názvy, popřípadě domény, jsou tříděny podle zařazení (Technology, Business, Fashion & Beauty, Media a tak dále) a dotyčný si je může podle nich vyfiltrovat. Nabízí se i možnost filtrování podle ceny, které se pohybují v poměrně širokém rozpětí. Lze pořídit celý balíček i za 100 dolarů (2 200 Kč), nicméně většina startuje přibližně 1 000 dolarů (22 tisíc korun) až po takových 25 000 dolarů (550 tisíc korun). Zájemce však může nabídnout i svou cenu a doufat, že druhá strana bude souhlasit.

case-1

Case.co je momentálně na Brandpa nejdražší doménou

Po rozkliknutí má každá položka podrobný výčet svých specifikací, jako například klíčová slova, ideální zařazení, úroveň na doménovém stromu (TLD) nebo její stáří, a zároveň ukazuje designové koncepty na jednotlivých rozhraní.

Máte balíček, který chcete prodat? Nabídněte jej

grandpa

Domény s logem a bannery lze na Brandpa nejen kupovat, ale také prodávat. K tomu je zapotřebí se registrovat jako prodejce a splnit uvedené požadavky, které si ono tržiště stanovuje. Po úspěšném prodeji si Brandpa strhne 25% provizi.