Klasika v moderním střihu. Česká agentura Brain One ukázala nové kanceláře v novoklasicistní dejvické vile

Michal PtáčekMichal Ptáček

brain-one-kancelare-m

Foto: Studio Flusser

Nové kanceláře české agentury Brain One v pražských Dejvicicích

0Zobrazit komentáře

Celkem 300 metrů čtverečních, rozlehlá zahrada a především důkaz, že kombinace klasiky a moderny může při správně namixovaných ingrediencích dobře fungovat. Zhruba tak by se daly popsat nové kanceláře tuzemské marketingové agentury Brain One, která se v důsledku růstu na současných 26 zaměstnanců nedávno přestěhovala do nového sídla.

Nové kanceláře agentury pracující pro klienty jako CZC, Direct Pojišťovna nebo Mondelez se nacházejí v novoklasicistní vile v pražských Dejvicích a jejich tvorbu si vzalo na starost architektonické studio Versatile. To koncept založilo na propojení krásy historické budovy s kontrastem mladé kreativní agentury.

„Pro stratégy, kreativce a lidi z marketingového byznysu je dnes velmi důležité, jak vypadají prostory, ve kterých tráví až 60 % svého života,“ komentuje rekonstrukci architekt Daniel Pružina ze studia Versatile.

brain-one-kancelare-10

Velká zasedačka

„Naše zadání proto vycházelo z potřeby Brainů skutečně se bavit tím, co dělají. I proto jsme společně navrhli většinu vybavení na míru. Každý má možnost pracovat na svém místě, zašít se do klidu nebo zde trávit volný čas s kolegy a přáteli,“ říká Pružina a dodává: „Stoly, světla a interiérové doplňky odkazují ke grafickým prvkům v logu agentury. Značkové zahradní židle v pastelových barvách zase napovídají, že agentura již přešla do éry dospělé agentury, aniž by ztratila svůj kreativní náboj.“

zoot-prodejna-cerny-most-top

Přečtěte si takéVýdejny radosti se vrátí ve velkém. Zoot začíná po celém Česku budovat desítky partnerských výdejenVýdejny radosti se vrátí ve velkém. Zoot začíná po celém Česku budovat desítky partnerských výdejen

Podívejte se, jak to uvnitř vypadá…

Lokalita: Dejvice – Praha 6
Datum dokončení: 2019
Velikost: 300 m2
Design: Versatile
Foto: Studio Flusser

brain-one-kancelare-3

Recepce

brain-one-kancelare-4

Recepce

brain-one-kancelare-6

Recepce

brain-one-kancelare-7
brain-one-kancelare-8

Velká zasedačka

brain-one-kancelare-10

Velká zasedačka

brain-one-kancelare-12

Zasedačka

brain-one-kancelare-13

Kanceláře

brain-one-kancelare-17
brain-one-kancelare-19

Kanceláře

brain-one-kancelare-20

Kanceláře

brain-one-kancelare-22

Kanceláře

brain-one-kancelare-23

Zasedačka

brain-one-kancelare-29

Chodba

brain-one-kancelare-31

Budova

Diskuze (0)

Novinka

Anonym