Apple vydal trailer na nový film The Banker. Hrají v něm hvězdní Samuel L. Jackson a Anthony Mackie

Tomáš ChlebekTomáš Chlebek

the-banker

Foto. Apple

Samuel L. Jackson a Anthony Mackie ve filmu The Banker

0Zobrazit komentáře

Ačkoliv hlavním zaměřením jsou díky své epizodické povaze seriály, na Apple TV+ se budou objevovat také filmy. Hala, drama o dívce z tradiční muslimské rodiny žijící na moderním americkém předměstí, vyjde už tento měsíc a v lednu se k němu připojí drama The Banker. Na to láká nový plnohodnotný trailer.

Film, jehož hlavní role ztvárnili Samuel L. Jackson, Anthony Mackie, Nia Long a Nicholas Hoult, je založen na reálných událostech z rasově stále silně rozdělené Ameriky 50. let. Zaměřuje se na příběh dvou afroameričanů, Bernarda Garretta a Joea Morrise, realitních makléřů se zájmem koupit a operovat s bankou, ačkoliv jim to tehdejší zákony nedovolovaly. Rozhodli se proto svou identitu skrývat, zatímco za ně na veřejnosti vystupoval vycvičený bílý dělník.

Jak je zřejmé z traileru, diváci se mohou těšit na sledování provedení jejich plánu, přičemž se budou kochat do detailu propracovanou historickou stylizací. Díky svému námětu drama s rasovou tematikou, navíc spojenou s ideou amerického snu, poskytne také průřez všemi úrovněmi dobové společnosti.

The Banker bude poprvé k vidění 21. listopadu na festivalu AFI Fest. Následovat bude limitované uvedení v amerických kinech 6. prosince a předplatitelé Apple TV+ se filmu dočkají na konci ledna příštího roku. Do té doby vyjdou přinejmenším dva nové seriály, thrillery The Servant Truth Be Told a už zmiňovaný film Hala.

Diskuze (0)

Novinka

Anonym