Karanténa pro dospělé ve vysokém rozlišení. Pornhub nabízí své placené členství zdarma i Čechům

Filip HouskaFilip Houska

stayhomehub
0Zobrazit komentáře

Dodržovat karanténu a vycházet z domova pouze v těch nejnutnějších případech není snadné. O to víc, když tato omezení budou v řadě států EU včetně Česka trvat ještě několik týdnů. Internetové služby se však snaží lidem čas trávený doma maximálně zpříjemňovat. Po svém na to jde třeba Pornhub, který nově motivuje k trpělivosti pomocí svého prémiového balíčku zdarma i české uživatele.

O tom, jak obrovský vliv má na internetu jeden z nejvyužívanějších webů pro dospělé, netřeba polemizovat. Každý den ho navštíví více než 120 milionů lidí a jen za loňský rok obohatil svou databázi o více než 6,8 milionu nových videí. Právem tak patří na špičku online pornografie a jak poslední dny potvrzuje, dokáže velice efektivně cílit na svou diváckou bázi.

Na vině je především koronavirová pandemie, které čelí prakticky celý svět. Kvůli ní je totiž občanům různých zemí nařizována co nejdůslednější domácí izolace, s čímž se pojí i zvýšená internetová návštěvnost napříč weby. Těží z toho mimo jiné právě Pornhub, který konkrétně 17. března zaznamenal o 11,6 procenta vyšší zátěž na server než obvykle.

Jedním z důvodů pro tento nárůst je exkluzivní nabídka, kterou Pornhub poskytl všem občanům Itálie. Koronavirem nejvíce postižené oblasti v Evropě totiž na celý jeden měsíc zprovoznil svůj placený prémiový balíček zcela zdarma. Cílem byla vyšší motivace pro italské občany, aby zůstávali doma a vycházeli ven jen v těch nejnutnějších případech.

Podle všeho to fungovalo – o týden později nabídl to stejné i Francouzům a Španělům, aby dnes svůj prémiový balíček s tradičním měsíčním předplatným ve výši deseti dolarů poskytl globálně. Tím pádem i České republice, která je ve světovém měřítku zvýšeného zájmu o erotický obsah v době krize na čtvrtém místě.

To nejlepší z Pornhubu na jeden měsíc zdarma

Češi tak ode dneška mohou zpříjemňovat své dny zpravidla kvalitnějšími videi v plné délce, rozlišením 4K a bez reklam. Součástí je i rychlejší streamování (a stahování) na desktopu i mobilních platformách, přičemž nejsou vyžadovány žádné platební údaje při vytváření nového uživatelského účtu.

pornhub2

Během světové pandemie zaznamenává Pornhub zvýšenou návštěvnost

Bezplatné využívání prémiového balíčku je stanoveno do 23. dubna – pak bude nutné nastavit předplatné, potažmo účet bez závazku zrušit. Limitovaná nabídka se pochopitelně týká i Slovenska, které se před pár dny postaralo o zajímavý rekord v podobě světového prvenství ve vyhledávání klíčového slova koronavirus.

Ačkoliv je zřejmé, že se Pornhub těmito kroky snaží „pomoci“ hlavně dospělým divákům a divačkám, jejich iniciativy jdou hlouběji do jádra problému. Například Itálii a Francii daruje všechny březnové výdělky z dceřiné platformy Modelhub, která je postavena na kupování jednotlivých amatérských erotických videí.

pornhub-insights-corona-virus-world-traffic-629×1024

Foto: Pornhub

Změna trafficu na Pornhubu 11. března oproti běžnému dni podle zemí

Diskuze (0)

Novinka

Anonym