Diskuze: Internet zdarma, jak jsme jej znali, končí. Ivo Lukačovič vysvětluje, proč Seznam zavádí předplatné

Zpět na článek

Diskuze (3)

  1. Kritika je vítána, pokud je konstruktivní a ne vulgární. Útoky na autory nebo ostatní diskutující u nás nemají místo.
  2. Usilujeme o diskuzi na úrovni s názory, za kterými si každý stojí. Anonymní účty proto neakceptujeme.
  3. Fakta nad dojmy. Jsme komunita na faktech, ne domněnkách. Nebojte se zdrojovat, odkazujte a vzdělávejte ostatní.
  4. Žádný spam a skrytý marketing.
  5. Moderátoři CzechCrunche zde fungují jako kurátoři kvality a mají právo veta.
Anonym

Lukačevič má nahrábáno málo miliard ? Musí dohánět Křetinského a další hladové miliardáře. Věřím , že mu to čtenáři dají pocítit.
Velmi záslužný čin pana Lukačoviče. Aspoň lidé získají představu, na kolik si cenit konzumaci cílené reklamy. A možná se začnou více zajímat o blokátory reklam, VPN, cookies, atd.
To je každou informaci dokážu ověřit. Ale u článků které dokážu ověřit buď z toho důvodu, že se to týká mého oboru, nebo se to týká přímo mě jsem zjistil že v každém článku seznam cz je nějaká lež. Už zhruba rok mám doma i ve firmě všechny domény seznam cz zablokované na routeru. A nechybí mi to… 🤷‍♂️