Jste chytrým startupistou? Vyzkoušejte se v našem testu: Šest otázek na téma pojištění

Svět se mění a pojištění s ním. Udržujte své znalosti rozsáhlé jako dodatečné podmínky k pojistné smlouvě. Zřete výluky. A vězte, jak se můžete krýt.

Iva BrejlováIva Brejlová

kviz03

Foto: CzechCrunch

Šest otázek, jedna správná odpověď u každé: Najdete ji?

0Zobrazit komentáře

Nic naplat – i startupů se týká pojištění. Některé jeho druhy opravdu potřebujete, a to mnohdy ze zákona: třeba v souvislosti s evropskou směrnicí PSD2 o online platbách. Jiné se hodí prakticky každému, třeba pojištění majetku. A další vás možná překvapí. Takové pojištění kybernetických hrozeb je jedno z těch novějších. Sahá na problémy, jež ještě před pár lety nebyly příliš důležité. Jenže teď jsou kybernetická nebezpečí v celosvětovém žebříčku hrozeb byznysu na prvním místě.

Nudíme vás? Nenechte se – vyznat se v tom, co by mladá firma v tomto ohledu měla řešit, je nejen pro zakladatele základní potřebnou znalostí. I proto jsme uspořádali online panelovou diskusi Pojištění ve startupech, k níž se můžete zdarma zaregistrovat. Myslíte, že znalosti máte? Zkuste si to. Připravili jsme pro vás krátký test. Máte před sebou šest otázek a správná odpověď je vždy přesně jedna. Tak se nenachytejte.

 

Rubriku Startupy podporujíjt-retina