Live

zobrazit nejnovější

27. 5. 2023 18:03

Rychlá zpráva

Krejčí je fotbalistou sezony

Kapitán fotbalové Sparty Ladislav Krejčí se stal nejlepším hráčem končící ligové sezony, když předčil brněnského ostrostřelce Jakuba Řezníčka. Letenský klub, který letos po devíti letech dosáhl na titul, má i trenéra roku. Je jím dánský kouč Brian Priske.

27. 5. 2023 16:27

Doporučujeme

„Měli bychom v dnešní situaci plné právo říct, že stavbu pozastavujeme, ale něco jsme našim investorům slíbili a uvědomujeme si, že na prvním developerském projektu vzhledem k tomu, že jsme nový hráč, stojí naše reputace.“

- Jan Lobo z investiční a developerské skupiny K&L Rock

Čtěte dále

27. 5. 2023 15:32

27. 5. 2023 12:08

Doporučujeme

Práce jako lifestyle. Co to vlastně znamená? Jako lidé potřebujeme růst a někam se posouvat, protože jinak jen život konzumujeme a čekáme, až zestárneme, říká zakladatel Cocumy.

27. 5. 2023 09:59

27. 5. 2023 08:31

Doporučujeme

„Dlouhou dobu se zdálo, že problém odpojení od těla a od emocí je v podstatě nezměnitelný. To se ale na základě mých osobních zkušeností i posledních vědeckých výzkumů ukázalo jako nepravdivé. “

- Bolek Kerouš, zakladatel projektu Animi

Čtěte dále

27. 5. 2023 07:43

Rychlá zpráva

Twitter se pře s EU kvůli dezinformacím

Evropská unie kritizuje Twitter kvůli nedostatečnému boji proti dezinformacím. Eurokomisař pro vnitřní trh Thierry Breton k tomu v pátek v noci napsal, že se americká společnost rozhodla kodex proti šíření falešných zpráv dále nenaplňovat. Od konce sprna bude přitom potírání dezinformací na unijní půdě povinností, kterou budou evropské orgány moci vymáhat a také pokutovat.

26. 5. 2023 20:39

Rychlá zpráva

Srbská armáda má pohotovost kvůli dění v Kosovu

Srbský prezident Aleksandar Vučić uvedl armádu do bojové pohotovosti a nařídil jednotkám, aby se přesunuly k hranicím s Kosovem. Učinil tak kvůli střetům mezi etnickými Srby a kosovskou policií na severu Kosova. Informovala o tom agentura Reuters. Podle ní dnes také eskalující napětí kritizoval americký ministr zahraničí Antony Blinken.

26. 5. 2023 17:13

Rychlá zpráva

Prestižní barmanskou soutěž vyhrál barman z Becher’s baru Grandohetelu Pupp

Vítězem českého kola nejprestižnější barmanské soutěže Diageo Reserve World Class se stal Jan Šebek, který pracuje v Becher's baru v Grandhotelu Pupp v Karlových Varech. Vítěz nyní bude reprezentovat Česko na světovém finále v brazilském Sao Paulu. Šebek se soutěže účastnil už pětkrát. „Po pěti letech jsem si uvědomil, že předchozí roky jsem nebyl připravený vyjet na světové finále. Nyní na to mám odvahu a zkušenosti,“ uvedl vítěz.