Podívejte se do nových kanceláří STRV v Karlíně

Michal PtáčekMichal Ptáček

Nové sídlo STRV v pražském Karlíně

0Zobrazit komentáře

Česká technologická společnost STRV, která se specializuje na vývoj mobilních a webových aplikací, nedávno oficiálně představila své nové vývojářské sídlo.

Z dlouho obývaných prostor ve Slovanském domě na Praze 1, se totiž společnost založená čtveřicí: David Semerád, Lubo Smid, Pavel Zeifart a Martin Šťáva, přestěhovala do zbrusu nových kanceláří v budově River Garden, v pražském Karlíně. A takhle to vypadá uvnitř…

„Při výběru kanceláří jsme byli limitováni řadou požadavků, které jsme na nové prostory měli. Blízko centra, terasy, prostory pro volnočasové aktivity a zároveň jsme chtěli vytvořit kanceláře, které budou odrážet naši firemní kulturu a fakt, že pracujeme pro americké startupy. Proto nemáme zlaté kliky, ale březový háj, vlastní bar, posilovnu, rozlehlé terasy a vířivku. Podařilo se nám s Martinem Stárou z Perspektiv vytvořit prostředí, kde lidé rádi pracují a ještě raději tráví svůj volný čas. Získali jsme také prostory, kde máme místo pro více než 200 lidí pro námi pořádané eventy, a k tomu všemu jsme stále relativně velmi blízko centra města. Nové kanceláře v River Garden II/III splnily všechny naše požadavky, ale hlavně nám umožňují další personální růst, což je nejdůležitější,“ řekl pro CzechCrunch, Lubo Smid, spoluzakladatel a COO STRV.

Lokalita: River Garden – Karlín, Praha 8
Datum dokončení: 2016
Velikost: 5,500 m2
Design: Martin Stara, Studio Perspektiv
Fotky: Alexander Dobrovodsky

strv-kancelare_1
strv-kancelare_2

Kanceláře STRV v pražském Karlíně

strv-kancelare_3

Event space

strv-kancelare_4
strv-kancelare_5

Kanceláře STRV v pražském Karlíně

strv-kancelare_7
strv-kancelare_8
strv-kancelare_9

Scroll Bar v sídle STRV, kde setkání proběhne

strv-kancelare_10

Kuchyně a bar

strv-kancelare_11

Chill-out zóna

Energysquare: speciální podložka, která usnadní hromadné nabíjení telefonů a tabletů

Michal BenatzkyMichal Benatzky

nab
0Zobrazit komentáře

Nebaví vás neustálé tahání kabelů k nabíjení všech vašich zařízení mezi telefony a tablety, jejich neustálé lámání a nepraktičnost, když chcete většinu z nich nabíjet na stále stejném místě? Pak by pro vás mohl být řešením gadget Energysquare, který aktuálně vybírá peníze na Kickstarteru.

Tam se mu prozatím podařilo nasbírat již 34,6 tisíc eur, tedy asi 934 tisíc korun, s tím, že původním cílem bylo získat 30 tisíc eur. Princip nové, ultratenké nabíjecí podložky funguje na nové technologii, která nevyužívá ani indukci, ani elektromagnetické vlny. K zařízení stačí připojit tenký pásek, který se spojí se vstupem pro nabíjení a zároveň s podložkou. Pak už zařízení jen položíte na plochu podložky.

bezos

Přečtěte si takéJmění zakladatele Amazonu, Jeffa Bezose, se rozrostlo za pouhé 3 měsíce o 18 miliard dolarůJmění zakladatele Amazonu, Jeffa Bezose, se rozrostlo za pouhé 3 měsíce o 18 miliard dolarů

mahr-2

Přečtěte si takéZakladatel Coffee Roomu to na jižní Moravě rozjíždí s matchouZ Prahy do Mikulova a na zelenou. Zakladatel Coffee Roomu to na jižní Moravě rozjíždí s matchou

Využít lze jakékoliv telefony a tablety, které disponují USB C konektorem, Micro USB nebo lightning konektorem – to znamená, že lze využít většinu iPhonů, telefonů s Androidem i Windows Phone. Díky této technologii lze navíc nabíjet takřka neomezeně zařízení současně, tedy těch, které se na plochu podložky vejdou, a to bez jakékoliv ztráty energie a se stejnou rychlostí jako klasické nabíjení.

Podložku lze objednávat ve dvou velikostech, jednu s 16 a jednu s 32 čtverci s napájecí plochou. Základní cena je nastavena na v přepočtu 1 323 korun za menší a 1 863 korun za větší, obě se základním počtem 5 připojovacích pásků.

energysquare2