Investor a zakladatel služby Digg Kevin Rose dalším terčem anti-startupové nálady v San Franciscu

Michal PtáčekMichal Ptáček

kevinrose_1
0Zobrazit komentáře

Kevin Rose, který je známý především jako zakladatel služby Digg a aktuálně také jako jeden z investorů ve fondu Google Ventures, se stal po Yahoo dalším terčem demonstrantů, kteří jsou nespokojeni se startupovovým boomem v San Franciscu.

Rose přibližně před hodinou na svém instagramovém účtu zveřejnil transparent, který skupina „anti-tech“ naladěných demonstrantů rozdávala jeho sousedům. Konkrétně na něm stojí…

Kevin Rose: Parazit!

Zdravíčko, váš soused v ulici (adresa cenzurována), muž zvaný Kevin Rose, je parazit. Možná neparazituje na vás, ale na nás ano, což je důvod proč jsme tady. Abychom vám odhalili, kým skutečně je.

Jako partner ve fondu Google Ventures je Kevin zodpovědný za tok peněz od Googlu směřujících do téhle startupové bubliny, která ničí San Francisco. Startupy, do kterých Kevin Rose investuje, přinášejí následně davy nových mladých podnikatelů, kteří pustoší okolí San Francisca a Oaklandu.

S každou novou technologickou firmou přichází další vlna lidí, kteří v průměru vydělávají 4x více než průměrný zaměstnanec. A my jsme ti, kdo jim nosí kafe, (cenzura), rozvážejí jídlo, hlídají děti a čistí podlahy. Téměř všichni z nich jsou jako Kevin Rose a my už jsme z této mizerné a neudržitelné situace unaveni.“

Rubriku Startupy podporujíjt-retina