Seznam představuje nové Sreality.cz

Michal PtáčekMichal Ptáček

sreality
0Zobrazit komentáře

Na oficiálním blogu Seznamu se právě objevil odkaz na vyzkoušení nové, připravované verze portálu Sreality.cz. Ta se podobně jako ostatní  v poslední době omlazené služby od Seznamu, nese ve znamení kompletního redesignu a zjednodušení v podobě tzv. karet, s velkým důrazem na využití fotek a map.

Chtěli jsme co možná nejvíce zkrátit cestu zájemců o nemovitost ke konkrétním nabídkám. Proto si přímo na úvodním rozcestníku budou moci uložit vlastní filtr a prohledávat tak například nabídky na byty 2+kk na prodej v Praze 7, či si zvolit jednu z předem připravených realitních oblastí (např. prodej bytu v zahraničí). Tyto kartičky jsou voleny podle četnosti hledání a mohou se během roku měnit. Od zmíněných změn si slibujeme odstranění zdlouhavého proklikávání k požadovaným výsledkům,“ řekla Lenka Pukančíková, produktová manažerka Sreality.cz

Propojením Sreality.cz s velmi podrobnými podklady Mapy.cz chceme lidem zkrátit často dlouhé hledání doplňujících informací. Takhle si velice rychle mohou zjistit třeba to, za jak dlouho budou městskou hromadnou dopravou v práci, nebo jak daleko je dobrá restaurace s dětským koutkem. Do mapy přidáme však pouze ty nabídky, které mají uvedenou přesnou adresu. Doufáme, že díky tomu budou prodávající tuto adresu zadávat mnohem častěji. Zároveň jsme na konec inzerátu doplnili pole, díky kterému lze rychle kontaktovat daného realitního makléře,“ dodává Jan Mertl, manažer serveru Sreality.cz.

Prozatimní betu, která dle slov Seznamu projde ještě značnými úpravami, můžete vyzkoušet na beta.sreality.cz

seznam1

Připravovaná nová podoba Sreality.cz

seznam2
seznam3
seznam4