Chatovací aplikace WhatsApp by se konečně mohla dostat i na desktopová zařízení

whatsapp-screen
0Zobrazit komentáře

Populární chatovací aplikace WhatsApp, která je primárně využívána na mobilních zařízeních, by brzy podle několika zdrojů měla získat vlastní plnohodnotnou verzi pro desktop. Ta by měla podle všeho ještě rychleji pomoci k akvizici nových uživatelů, kterých je mezi pravidelně aktivními momentálně již přes 1 miliardu, zhruba o 300 milionů více, než začátkem minulého roku.

S informací o desktopové verzi a s několika náhledy jako první přišel twitterový kanál WABetaInfo – oficiální potvrzení z WhatsApp ale prozatím nedorazilo. WhatsApp již v létě minulého roku spustil jakousi dočasnou náhradu za samostatnou aplikaci pro Windows a OS X, která funguje v prohlížeči bez instalace a přihlašování. Stačí v mobilní aplikaci naskenovat QR kód z webu k propojení chatů.

incharge-h

Přečtěte si takéNejmenší nabíjecí kabel pro iPhone, který vybral přes 11 milionů Kč, se začíná prodávat v ČRNejmenší nabíjecí kabel pro iPhone, který vybral přes 11 milionů Kč, se začíná prodávat v ČR

Uvidíme tedy, nakolik jsou, prozatím nepotvrzené, informace reálné, a jaké má vlastně s WhatsApp do budoucna Facebook plány, vzhledem k jeho neuvěřitelně rychle rostoucí základně uživatelů Messengeru a novým funkcím.