Toby: nástroj pro chytrý a efektivní management webových záložek

Filip HouskaFilip Houska

toby
0Zobrazit komentáře

Pro většinu lidí je situace, kdy si spustí internetový prohlížeč a začnou navštěvovat webové stránky, které je zajímají, zcela běžná. Ať už se jedná o konzumování sociálně-mediálního obsahu či čtení nejnovějších zpráv. Jistý časový úsek však padne na samotné vyhledávání a otevírání těchto digitálních míst, což se v konečném důsledku může ukázat jako ztráta času, pokud již existuje denně navštěvované portfolio. Právě na tento problém míří nové rozšíření pro prohlížeč Chrome s názvem Toby.

Toby je intuitivní a přehledný nástroj pro každodenní internetové surfování z dílen kanadského vývojářského studia Axiom Zen. Existuje jako bezplatná forma rozšíření pro oblíbený internetový prohlížeč Google Chrome a uživatelům nabízí své manažerského schopnosti, které se týkají přidávání, vyhledávání a organizovaní webových záložek.

favorit2

Přečtěte si takéLegendární výrobce kol Favorit se vrací a chce vybrat 10 milionů na svůj další rozvojLegendární výrobce kol Favorit se vrací a chce vybrat 10 milionů na svůj další rozvoj

Pomocí aplikace Toby, která má své místo na domovské stránce prohlížeče, si lze jednoduše vytvořit unikátní seznamy, kam budou vkládány jednotlivé záložky podle uvážení samotného uživatele. Například seznam výhradně pro každodenní návštěvy, pro pracovní záležitosti nebo pro zábavnější účely typu poslouchání hudby, streamování filmů či seriálů a mnoho dalšího. V tomto případe se fantazii meze nekladou. Tyto záložky budou v rozhraní stále uloženy (dokud je dotyčný manuálně neodstraní) a bude k nim poměrně snadný přístup.

toby_0913x2

Rozhraní prohlížečové rozšíření Toby

Přidávat položky do vybraných seznamů je možné jak pomocí aktuálně otevřených záložek, které se mimo jiné objevují v pravém sloupci, tak i na základě tlačítka v horním rohu prohlížeče, jež tam bude automaticky po instalaci přidáno. Po rozkliknutí uvedeného tlačítka lze zvolit, do jaké seznamu vybranou webovou stránku uložit. Toby také disponuje polem pro vyhledávání, a to především z důvodu, že bude zahlcen množstvím seznamů a záložek, ve kterých by bylo složitější se vyznat.

Diskuze (0)

Novinka

Anonym