Legendární výrobce kol Favorit se vrací a chce vybrat 10 milionů na svůj další rozvoj

Filip HouskaFilip Houska

favorit2
0Zobrazit komentáře

Během zítřka by měla na investiční platformu Fundlift dorazit světově proslulá značka kol české výroby, Favorit Czechoslovakia, která si dala za cíl vybrat 10 milionů korun. Investorům za to nabízí až 7% úrok vázaný na čtyřletý dluhopis. Vybraná částka má posloužit ke zvýšení výrobní kapacity, rozšíření portfolia produktů a k nákupu skladových zásob.

Favorit Czechoslovakia, dříve jen Favorit, od roku 2011 spadá pod křídla Richarda Galoviče, který se postaral o znovuoživení a zasazení tradičních designových prvků do dnešní moderní doby, a to včetně lehkých karbonových rámů, kvalitních pneumatik, komfortních kožených sedel či spolehlivých kotoučových brzd. Komplexní vizuální zážitek obhajují i obdržené designové ceny jako RedDotDesign award a IF design award.

keynote0810

Přečtěte si takéPodívejte se, jak by mohl vypadat nový iPhone, který chce Apple představit již příští týdenPodívejte se, jak by mohl vypadat nový iPhone, který chce Apple představit již příští týden

Česká platforma na bázi crowdfundingu tak poskytne zázemí pro další ze zajímavých projektů, které se tam v poslední době podařilo úspěšně zafinancovat. Mezi ně se například řadí český startup Carismo, smíchovský akcelerátor StartupYard či řetězec občerstvení Burrito Loco. Podle zkušeností se očekává, že zájem o emisi Favoritu bude obrovský.

Diskuze (0)

Novinka

Anonym