Česká aplikace WC kompas vám najde nejbližší dostupnou toaletu

Michal PtáčekMichal Ptáček

wc-m
0Zobrazit komentáře

Neúspěšná snaha najít v ruchu města fungující toaletu je situace, do které se alespoň jednou dostal snad každý z nás. Ať už jde o jejich dostupnost/nedostupnost, nevyhovující hygienický stav, či špatné označení, ve spoustě českých měst včetně Prahy jde občas v tomto směru až o nereálný úkol. A přesně tento problém se rozhodla vyřešit organizace Pacienti IBD, informující a sdružující pacienty s nespecifickými střevními záněty jako je Crohnova choroba nebo ulcerózní kolitida, když vytvořila aplikaci WC kompas.

about-fun-1

Přečtěte si takéPetr Vodák z About Fun: naše poslední hra za tři měsíce vynesla desítky milionů KčPetr Vodák z About Fun: naše poslední hra za tři měsíce vynesla desítky milionů Kč

Ta sdružuje seznam veřejných i neveřejných toalet po celé České republice a to včetně „otevíracích hodin“, lokality, ceny a nebo informace, zda konkrétní toaleta nabízí bezbariérový přístup či nikoliv.

Kromě webové verze, která obsahuje už zhruba 1 216 toalet, které mohou uživatelé mimo jiné i hodnotit, je pak rovněž zdarma k dispozici aplikace pro iOS a Android.

wc-2
wc-1

Diskuze (0)

Novinka

Anonym