Na pražské akci Silicon Valley Insights se tentokrát představí americký startupista Chris Ciabarra

redakceredakce

0Zobrazit komentáře

I letos v karlínském sídle českého vývojářského studia STRV proběhne série už tradičních akcí Silicon Valley Insights, které lidem dávají možnost si vyslechnout zkušenosti vývojářů a influencerů z oblasti technologií a startupů. Letošní první setkání proběhne tuto středu a představí se na ní italsko-americký podnikatel a bezpečnostní expert Chris Ciabarra.

Ten je znám například jako spoluzakladatel a technický ředitel sanfranciského startupu Revel Systems oceněného na půl miliardy dolarů, jehož cílem je pomocí iPadů modernizovat elektronické platební systémy.

beatsaber

Přečtěte si takéČeské VR hry Beat Saber se v prvním týdnu prodalo 53 tisíc kusů za více než 20 milionů korunČeské VR hry Beat Saber se v prvním týdnu prodalo 53 tisíc kusů za více než 20 milionů korun

Hlavním tématem diskuze, jejíž moderaci si vezme na starost výkonný ředitel STRV Lubo Smid, bude kromě internetové bezpečnosti také Ciabarrův životní příběh, včetně toho, jak se mu podařilo vybudovat od nuly firmu ohodnocenou právě na 500 milionů dolarů.

ciabarra

Chris Ciabarra

Událost na Facebooku najdete zde, lístky je možné zakoupit za cenu 199 Kč zde. CzechCrunch vám nicméně jako hlavní mediální partner přináší 10 lístků kompletně zdarma. Při registraci stačí použít promokód „czechcrunch“.

Kdy: 16. května. 2018 od 19 hodin

Kde: Kanceláře STRV, Rohanské nábřeží 23, Karlín – Praha

strv-kancelare_9

Scroll Bar v sídle STRV, kde setkání proběhne