Nový kryt na iPhone X je inspirovaný nestárnoucím iMacem G3

Nela VítováNela Vítová

spig10
0Zobrazit komentáře

Patřili jste také k jedním z těch, kteří milovali originální design iMacu G3 z roku 1998? Společnost Spiegel  se rozhodla po 20 letech oživit minulost a „vesmírný“ design stolního počítače přenést na moderní technologii. Kromě nezapomenutelného iMacu se americký výrobce mobilního příslušenství inspiroval také designem úplně prvního iPhonu, a proto nyní přináší vlastníkům nejnovějšího iPhonu X hned dvě originální vychytávky.

Na crowdfundingové platformě Indiegogo si oba produkty vedou velmi dobře, což potvrzuje přes 55 tisíc dolarů vybraných na spuštění jejich prodeje. Ten je naplánovaný na červen letošního roku.

Stará technologie, nadčasový design

Je tomu přesně 20 let, kdy Apple představil revoluční iMac G3, který ovlivnil veškerý následující vývoj technologie. Řetězová reakce se však šíří ještě v dnešní době, a neovlivňuje již pouze svět nových technologií, ale také příslušenství.

Nový kryt inspirovaný iMacem G3, Classic C1, spojuje známé s nevšedním. Kryt by měl být v dostání v 5 barevných provedeních – azurově modré, Ruby červené, Sage zelené, grafitové a sněhově bílé. Tvůrci navíc slibují tenký design, který by měl být zároveň schopný odolat pádu. Je tvořen ze tří různých částí vyrobených z odolného polykarbonátu a termoplastického polyuretanu se schopností vydržet i velký náraz.

iPhone_case2

Všech pět barevných kombinací krytů

Důležitou součástí promyšleného designu jsou i rohy tvořené technologií Air cushion neboli „vzdušného polštáře“, které také napomáhají odolnosti vůči nárazu. Další výhodou je i fakt, že pouzdro je tvořené z materiálu, který žádným způsobem nezamezuje bezdrátovému nabíjení.

iPhone_case5

iMac G3 z roku 1998

Druhou novinkou je pouzdro s názvem Classic One inspirované prvním iPhonem z roku 2007, které by mělo novému X vnést nádech klasiky. Ten je dostupný v jedné barevné variantě pro zachování jedinečného designu.

iPhone_case6

Porovnání vzhledu prvního iPhonu a iPhonu X v novém krytu

Diskuze (0)

Novinka

Anonym