Nicole Kidman září v psychothrilleru a Nicolas Cage hledá prase. Je tu další CC Watch s filmovými a seriálovými tipy

Tomáš ChlebekTomáš Chlebek

watchcc
0Zobrazit komentáře

Je tady další díl CC Watch, což znamená shrnutí zajímavých novinek ze světa filmu a televize za poslední týden, upozornění na vzrušující trailery a doporučení audiovizuálního programu na večer i kdykoliv jindy. Od posledního vydání nás zaujalo například nové psychologické drama od tvůrců Mělas to vědět, v němž Nicole Kidman jako vedoucí resortu pro bohaté mění své klienty k lepšímu velice kontroverzními metodami. A také se už těšíme na první reakce na Dunu, jejíž premiéra proběhne už počátkem září na benátském festivalu.

Dále tady máme dramatický trailer na novou řadu The Morning Show, italský horor Netflixu pohrávající si s divákem a nový film s Nicolasem Cagem o hledání lanýžového prasete. Přes svou zvláštní premisu vypadá překvapivě seriózně, slibujíc silný emoční prožitek. Těch jsou plné i naše tipy – od animovaného filmu o ruce hledající svoje tělo přes Twin Peaks v poušti až po nepříjemný, ale přesto pohlcující pohled do Osvětimi za druhé světové války.

Aby vám naše shrnutí a doporučení propříště neuniklo, můžete se k odběru newsletteru CC Watch přihlásit zde.

***

Co hýbe světem filmu a televize

Loki je nejsledovanější seriál na Disney+: Před pár dny jsme se pokusili přiblížit, proč se Lokimu podařila nejsilnější premiéra ze všech nových seriálů Marvelu. Magazín Deadline teď citoval aktualizovaný odhad, podle něhož jsou časoprostorová dobrodružství boha neplechy po prvním týdnu vůbec nejsledovanějším titulem na Disney+. Loki je mezi diváky Avengers velice oblíbenou postavou, takže se od seriálu, kde má hlavní roli, dal podobný výsledek očekávat. Zvlášť když jsou prozatím ohlasy kritiky i publika skvělé.

Dokument o The Beatles od Petera Jacksona bude mít šest hodin: Režisér Pána prstenů a velký fanoušek britské legendy se desítek hodin materiálu z archivů nejdřív obával kvůli jejich spojení s těžkým obdobím kapely. Nakonec v nich ale našel tuny skvělého materiálu, takže nový dokument o The Beatles na Disney+ v listopadu vyjde ve třech dvouhodinových dílech. Objeví se v něm hodiny dříve neviděných záběrů, k nimž nikdo před Jacksonem nedostal přístup. Jak naznačilo už dříve zveřejněné video, poprvé nabídne například záznam celého slavného koncertu na střeše, ale také detailní zachycení kreativního procesu kapely a tehdejší atmosféry.

Na co jsme zvědaví

„Jste spokojení se svým životem?“ ptá se vedoucí relaxačního resortu bohatých klientů. Prý dokáže lidi svou nekonvenční terapií zcela změnit k lepšímu, z traileru Nine Perfect Strangers to ale vypadá, že si předtím musejí projít malým peklem. Na nové minisérii pracovali tvůrci Sedmilhářek a Mělas to vědět spolu s Nicole Kidman, Michaelem Shanonem, Lukem Evansem nebo Melissou McCarthy. A prozatím jejich thriller slibuje skutečně zneklidňující, psychologicky komplexní podívanou.

Další zprávy, tipy na novinky a trailery, na něž jsme velmi zvědaví, výběr zajímavých filmů i seriálů, které stojí za vidění, či osobní tip jednoho z členů redakce CzechCrunche najdete v kompletním jedenáctém vydání newsletteru CC Watch.

Pokračování nového newsletteru CC Watch si můžete přečíst zde.