Apple spustil bezkonkurenční Apple Pay

Apple   iPhone 6   Apple Pay
0Zobrazit komentáře

Pokud se zrovna potulujete po USA a chcete si zkusit žhavou novinku, tak nastartujte svůj iPhone 6 nebo iPhone 6 Plus, hoďte si všechny svoje kreditky do Apple Pay, který je součástí nejnovějšího (dnešního) iOS updatu a hurá na nákupy! Vlastně ani nemusíte – pokud už jste si někdy něco kupovali na App Store nebo iTunes, kartu máte rovnou připravenou k akci.

iPhone6-34FR-SpGry_iPhone6plus-34FL-SpGry_Homescreen-PRINT

Přečtěte si takéApple prodal rekordních 10 miliónů nových iPhonů za první víkendApple prodal rekordních 10 miliónů nových iPhonů za první víkend

Apple se tímto krokem a urychlením vývoje Apple Pay snaží nejen zjednodušit lidem život, ale i donutit je jak k nákupu nového zařízení, tak k využití nejnovějšího updatu. Poměr zařízení s iOS 8 vs. iOS 7 je zhruba 55:45, takže je vidět, že jsou jablíčkáři stále trochu skeptičtí.

Aktuálně půjde platit na více než 220 000 místech a stejně tak rychle můžete platit i v aplikacích na starším iPhonu 5S nebo novějších iPadech, tedy tam, kde se objevuje Touch ID.

Dokážete si představit ten super pocit, jak ve ve 3 ráno stojíte v McDonaldu a kupujete si 12 cheeseburgerů jen vytažením telefonu z kapsy nebo díky budoucím Apple hodinkám na ruce?

Screen Shot 2014-10-20 at 13.45.16

Diskuze (0)

Novinka

Anonym