Bruce Willis ukončil kariéru. Ikonickému herci byla diagnostikována vážná porucha

Ukončení slavné kariéry oznámila jeho rodina na sociálních sítích.

Filip HouskaFilip Houska

Slavný americký herec Bruce Willis

0Zobrazit komentáře

Od Smrtonosných pastí přes Pulp Fiction a Armageddon až po desítky dalších, více či méně úspěšných filmů. Bruce Willis má za sebou bohatou kariéru, o které se mnohým hollywoodským hercům může jen zdát, teď ovšem neplánovaně končí. Rodina slavného herce oznámila, že v sedmašedesáti letech odchází do profesního důchodu.

Hlavním důvodem, proč z hereckých parket legendární Bruce Willis odchází, je zdravotní stav. Byla mu totiž diagnostikována afázie, jazyková porucha způsobená poškozením mozku, která ovlivňuje schopnost komunikace. Členové Willisovy rodiny zveřejnili na sociálních sítích společné prohlášení, v němž toto oznamují. Jako první o tom informoval magazín Variety.

„S Bruceovými úžasnými příznivci jsme se jako rodina chtěli podělit o to, že má určité zdravotní problémy a nedávno mu byla diagnostikována afázie, která ovlivňuje jeho kognitivní schopnosti. V důsledku toho a s velkým rozmyslem Bruce odchází z kariéry, která pro něj tolik znamenala,“ stojí v prohlášení.

„Pro naši rodinu je to opravdu náročné období. Velmi si vážíme vaší trvalé lásky, soucitu a podpory. Procházíme tím jako silná rodinná jednotka a chtěli jsme do toho zapojit jeho fanoušky, protože víme, jak moc pro vás znamená, stejně jako vy pro něj,“ píše se dále v prohlášení hercovy rodiny.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Demi Moore (@demimoore)

Diskuze (0)

Novinka

Anonym