Česká služba Topol na bezplatnou tvorbu HTML šablon emailů zabodovala na Product Huntu

topolipadd
0Zobrazit komentáře

Nástrojů pro usnadnění práce při vypouštění nového produktu nebo předělávkách designu důležitých součástí není nikdy dost. Ať už jde o různé editory webových stránek, které nabízejí šablony k upravení a komplexní funkce pro tvorbu webu, bez nutné znalosti kódu, nebo třeba o editory emailových šablon.

Emailové newslettery nebo jiné informační zprávy totiž musí být limitovány rozumnou velikostí, musí se přizpůsobit většině prohlížečům a emailovým klientům, a to jak strukturou kódu, tak optimalizací toho, jak vypadají na různě velkých zařízeních. A jedním z nástrojů, který by to rád zjednodušil je nedávno spuštěná služba s názvem Topol.

ordr-h

Přečtěte si takéPražská food delivery služba Ordr spouští výprodej jídla, které bude levnější o desítky korunPražská food delivery služba Ordr spouští výprodej jídla, které bude levnější o desítky korun

Tu má na svědomí Jan Tlapák, CEO Ecomail.cz, který s Topolem momentálně boduje na oblíbeném serveru Product Hunt, kde se mu během 24 hodin podařilo získat přes 850 hlasů a dostat se mezi nejzajímavější projekty týdne. Topol funguje podobně jako například oblíbený Mailchimp.

topol

Vše začíná výběrem ze sedmi předdefinovaných HTML šablon, které lze libovolně upravovat za pomocí pokročilého editoru, založeného na frameworku MJML, jenž dopomáhá k tomu, že vše funguje velmi plynule. A to jak úpravy, tak následující testování – jakmile je vše hotovo, celou šablonu lze jednoduše exportovat do HTML.

Budoucnost Topolu

I když jde o momentálně velmi jednoduchý a zároveň bezplatný nástroj (alespoň v rovině běžných uživatelů – vývojáři za licenci zaplatí 80 dolarů měsíčně), čeká ho mnoho rozšíření, včetně nových šablon, dalších funkcí editoru a především pak i spuštění navazujícího nástroje pro rozesílání emailů.

Diskuze (0)

Novinka

Anonym