Český srovnávač ePojisteni.cz bude za desítky milionů novým sponzorem fotbalové ligy

Jan Barta

0Zobrazit komentáře

Oficiální fotbalová liga, která po svém sponzorovi až doteď nesla název Synot liga, od konce tohoto týdne změní jméno. A to díky novému a dosud nezvyklému partnerovi, kterým se na dva roky stává český online srovnávač pojištění ePojisteni.cz, jenž patří do skupiny NetBrokers Holding, ve které má podíl Dušan Šenkypl nebo podnikatel Jan Barta.

Novým názvem se tak od zítřka stane ePojisteni.cz liga, která dostane modrozelenou identitu. Synot v minulosti podle dostupných informací serveru iHned.cz platil za exkluzivní sponzoring lize přibližně 60 milionů korun. Jinak tomu nebude ani u ePojisteni, které zaplatí 5 milionů měsíčně, respektive 60 milionů za rok.

rezab

Přečtěte si takéJan Režáb ze Socialbakers nastupuje jako CEO do čínské firmy s miliardovým obratemJan Režáb ze Socialbakers nastupuje jako CEO do čínské firmy s miliardovým obratem

Srovnávací server podle našich informací v tomto roce opět vyrostl v tržbách přibližně o 30 %. V poslední době navíc investoval prostřednictvím své mateřské společnosti NetBrokers Holding do Favi.cz, startupu s bytovými doplňky a ke konci minulého roku otevřelo ePojisteni.cz své nově vyvedené brněnské kanceláře, které se zařadily k těm pražským, jenž sídlí ve stejné budově jako vývojářská firma STRV.

epojliga

Předseda Fotbalové asociace ČR, Miroslav Pelta, navíc dodává:

„Jednání s čínským partnerem pokračují, ale tady byla konkrétní a lukrativní nabídka. My jsme cítili, že ePojisteni.cz je ta správná a transparentní firma, kterou nebude nikdo zpochybňovat.“

epojisteni

Foto: ČTK

Diskuze (0)

Novinka

Anonym