Český startup Edookit tvořící chytré systémy pro školy chce vybrat na Fundlift.cz 5 milionů korun

edookit2

Český vzdělávací systém za poslední roky zaznamenal značný pokrok, který postupně vede nejen ke změnám ve formě výuky, přístupu učitelů a samotných škol, ale také k digitalizaci. Již téměř 7 let se o takové změny snaží také brněnský startup Edookit, který tvoří online systém pro vedení třídních knih, matrik, žákovských knížek, ale i rozvrhů a kompletní administrativy škol.

V přehledném rozhraní tak nabízí přístup zvlášť pro ředitele, učitele a žáky, kteří, stejně jako jejich rodiče, mohou v elektronické formě sledovat své výsledky, docházku nebo rozvrh a suplující učitele. Na rozvoj této platformy a mezinárodní expanzi chce nyní Edookit vybrat na investiční platformě Fundlift.cz celkem 5 milionů korun výměnou za 10% úrok ročně po dobu tří let.

0118_delorean_1

Přečtěte si takéLegendární automobil DeLorean z Návratu do budoucnosti se vrací. Koupíte ho za 100 tisíc dolarůLegendární automobil DeLorean z Návratu do budoucnosti se vrací. Koupíte ho za 100 tisíc dolarů

Jen za několik prvních hodin Edookit v kampani vybral 105 tisíc korun. Zmíněnou platformu mezi rodiči, žáky či učiteli využívá aktivně již přes 200 tisíc uživatelů ve více než 400 základních a středních školách po České republice a v 6 školách v Bulharsku. Právě zahraničí je hlavním cílem kampaně na Fundlift.cz.

edookit

Do poloviny roku 2018 by chtěl Edookit přesáhnout 700 aktivních škol v Česku a zhruba 500 škol v Bulharsku, což představuje přibližně 25 % trhu. Kromě expanze na již stávajících trzích se firma pustí i do dalších evropských zemí, počínaje Ukrajinou.

Transparentní ceník i navazující služby

Kromě zmíněného systému jako takového, za který školy zaplatí podle počtu žáků od stokorun až po nižší tisíce, nabízí Edookit také tvorbu celých webových stránek pro školy, které začínají na fixním poplatku 15 tisíc korun s roční správou za cenu 1500 korun, ve které je také diskový prostor, pravidelné zálohování a podpora.

edookit

Investiční kampaň Fundliftu lze pak sledovat zde.

Foto: Edookit