Do užšího vedení Mall Group míří bývalý CCO polského T-Mobilu Igor Matejov

Michal PtáčekMichal Ptáček

Igor Matejov
0Zobrazit komentáře

Česká ecommerce skupina Mall Group, v níž je společně s internetovým podnikatelem Jakubem Havrlantem investičně velmi aktivní trojice československých miliardářů Petr Kellner, Daniel Křetínský a Patrik Tkáč, ohlašuje další změnu v nejužším vedení. Do nově vzniklé pozice Chief Commercial Officer (ředitel odpovědný za komerční strategii a vývoj) totiž míří Igor Matejov.

Ten si ve společnosti, která vlastní eshopy Mall, CZC.cz, Kosik.cz nebo Vivantis, a která v roce 2017 překonala obrat 17 miliard Kč, vezme na starost nově vytvořenou divizi „commercial“. Ta by se měla zaměřit na tzv. 360° pohled na zákazníka.

filiphorky

Přečtěte si takéFilip Horký: V Seznamu mám velkou volnost, člověk si ale nikdy nesmí myslet, že je dobrýFilip Horký: V Seznamu mám velkou volnost, člověk si ale nikdy nesmí myslet, že je dobrý

„Mall Group má za sebou rok plný intenzivní práce všech týmů, což je vidět jak na množství vylepšení, tak i na celkových číslech. Růst naší skupiny s sebou nese výzvy v oblasti jejího řízení, a to je i důvod, proč vznikla nová pozice Chief Commercial Officer, které se ujímá Igor Matejov,“ říká Jakub Havrlant, CEO Mall Group.

Matejov předtím působil 15 let na různých manažerských pozicích, kdy se zaměřoval většinou na transformace obchodních strategií a vnitřní fungování firem. Jako Chief Commercial Officer například strávil 4 roky v polském T-Mobilu, ze kterého v roce 2017 zamířil do společnosti McKinsey na pozici Senior Advisor. Právě zde odstartovala jeho spolupráce s Mall Group, když se podílel na návrzích transformačních iniciativ společnosti.

mall

Diskuze (0)

Novinka

Anonym