Flyby: „pomejdanová“ pilulka, která vás ochrání před ranní kocovinou

Filip HouskaFilip Houska

flyby_072517_mp
0Zobrazit komentáře

Kvalitní párty má dvě strany mince – ta první prezentuje zábavu s přáteli a alkoholem, ta druhá slibuje drsná rána v bolestech celého těla, zejména hlavy. Podobně to cítí i Eddie Huai, zakladatel a CEO newyorského startupu Flyby, který světu představuje „revoluční“ produkt pro lepší rána a produktivnější den po náročném mejdanu.

Celé kouzlo se ukrývá v malých pilulkách, které se zapijí vodou nejlépe 15 minut před plánovaným začátkem alkoholových hodů (možné je i před ulehnutím do postele). Výrobce doporučuje vzít dva tyto prášky naráz, nicméně pokud se skutečné blíží náročná noc, je lepší sáhnout rovnou po čtveřici. Jestli to skutečně bude fungovat či nikoliv, je sice důležité, ale opravdovou otázkou je nezávadnost vůči zdraví.

4752539977_23904986b4_b

Přečtěte si takéLetecká společnost Air France zakládá novou aerolinku speciálně pro millennialsLetecká společnost Air France zakládá novou aerolinku speciálně pro millennials

Tu výrobce pochopitelně slibuje na 100 procent, což dokazuje nejen více jak ročním výzkumem a testováním, ale i složením, které bylo schváleno americkým FDA (Food and Drug Administration). To obsahuje přírodní vitamíny (B, C), kyselinu alfa-lipoovou, stopy mléče zelinného, látky dihydromyricetin, N acetyl L cystein a řadu různých minerálů. Podrobnější složení si lze přečíst na oficiálních stránkách.

Jak to vlastně celé funguje?

Studie říkají, že játra dokáží zpracovat jeden drink za hodinu. Flyby chce játrům pomoci, aby dokázala pojmout i větší objem alkoholu a eliminovat nepříznivé toxiny, které se pod vlivem pití tvoří a zapříčiňují stresové situace, jež se promítají v ranních (a odpoledních) nevolnostech. Dále také tělu dodává potřebné živiny, které za normálních okolností alkohol ničí.

Pilulky jsou již nyní nabízeny k prodeji, a to i v podobě vzorků zdarma, nicméně výčet podporovaných zemí je zatím malý a Česká republika se Slovensko prozatím chybí.

Diskuze (0)

Novinka

Anonym