Hudební banka No Lick nabízí zcela zdarma pět nových skladeb týdně bez autorských práv

Nela VítováNela Vítová

nolick11
0Zobrazit komentáře

No Lick, aneb hudební Unsplash. Pokud patříte mezi fanoušky „free-to-use“ fotobank, jakou je například právě populární platforma Unsplash.com, která umožňuje zdarma stahovat a používat fotky bez nutnosti licence, zcela určitě oceníte i novou službu nabízející prakticky to samé v hudebním pojetí.

Služba No Lick přináší způsob, jakým ulehčit využití hudby pro osobní účely bez nutnosti licence a zároveň nabídnout hudebníkům způsob určité propagace. Služba slibuje pět nových skladeb každý týden, které je možné bez autorských práv využít k jakýmkoliv osobním účelům. Ze služby by měli nejvíce těžit tvůrci videí, youtubeři nebo lidé, kteří tvoří podcasty a hudbu používají do pozadí.

room2

Přečtěte si takéStartup Room vytvořil zvukotěsný box, který řeší problém s otevřeným kancelářským prostoremStartup Room vytvořil zvukotěsný box, který řeší problém s otevřeným kancelářským prostorem

NoLick

Na oblíbené americké platformě Producthunt, kde bylo No Lick včera představeno poprvé, se služba s přehledem stala nejlepším produktem dne.

„No Lick nabízí přesně to, co tvrdí. Pět velmi dobrých skladeb každý týden. Komunita lidí, co něco tvoří, touží už dlouho po něčem takovém. Dobrá práce,“ komentuje jeden z uživatelů pracujících v oblasti marketingu.

music

Spousta z nich si chválí i možnost využití hudby svého oblíbeného autora, kterou dříve bylo velmi složité sehnat bez autorských poplatků. Stěžejním bodem pro dlouhodobý úspěch No Lick nyní bude samozřejmě schopnost udržet si konstantní kvalitu poskytované hudby. Jak se s tím tvůrci ve skutečnosti poperou, poznáme už během následujících pár měsíců.

Diskuze (0)

Novinka

Anonym