Na Airbnb si můžete za 18 tisíc na noc pronajmout srub Tonyho Starka z filmu Avengers: Endgame

avengers-endgame

Foto. Falcon

Robert Downey Jr. jako Iron Man v Avengers: Endgame

Tony Stark alias Iron Man patří mezi vůbec nejoblíbenější postavy z universa superhrdinů od Marvelu a pokud jste ještě neviděli poslední díl Avengers: Endgame a nechcete se dozvědět, jak vše dopadlo, doporučujeme přestat číst právě tady, jelikož na následujících řádcích se objevují spoilery. Jinak tomu však v případě exkluzivního ubytování na Airbnb přímo z místa natáčení být ani nemůže.

Právě poslední díl Avengers: Endgame, který se stal druhým nejúspěšnějším filmem historie, byl pro všechny fanoušky Iron Mana smutnou záležitostí. Tony Stark, v podaní Roberta Downey Jr., v něm zachránil vesmír před dobyvačným Thanosem, za což však zaplatil svým vlastním životem.

Poslední rozloučení s panem Starkem, jak jej oslovoval Peter Parker, probíhalo v novém venkovském domě rodiny Starků, kam se Iron Man přesunul i se svou ženou a dcerou poté, co Thanos vymazal polovinu osob v celém vesmíru. A právě tento srub na břehu jezera se může stát i vaším domovem. Je totiž k dispozici k pronájmu na Airbnb.

Nemovitost, která filmařům posloužila jako dům Tonyho Starka a místo jeho posledního odpočinku, je srub v lesích, který leží asi 20 minut cesty autem od letiště v Atlantě v americkém státě Georgia. Při pobytu je zaručeno naprosté soukromí, protože leží uprostřed pozemků nedaleké farmy. Hostům je k dispozici kompletně celé stavení spolu se zastřešenou verandou i přilehlým jezerem, které známe ze scény Starkova pohřbu.

airbnb-tony-stark-cabin

V nemovitosti se pohodlně vyspí až šest osob, takže se jedná o ideální místo, kde trávit dovolenou s dětmi nebo přáteli. Neplánujte však žádné divoké party, ty jsou pronajímatelem zakázány. Stejně tak musíte nechat doma i své domácí mazlíčky. Smutnit však nemusíte, protože zvířata budou všude kolem vás. Jak upozorňuje majitel objektu, v jeho okolí se vykytují jeleni, kojoti, krocani, hadi, pavouci a další živočichové.

tony-stark

Přečtěte si takéNová mise pro Iron Mana. Robert Downey Jr. chce pomocí pokročilých technologií vyčistit planetu

Dům nabízí celkem tři ložnice, jedna z nich je v prvním patře a zbylé dvě v patře druhém. V každé se pohodlně vyspí dvě osoby. Dále zde najdete kuchyň, koupelnu, Wi-Fi připojení, krb, televizi a také klimatizaci. Na Airbnb je ubytování hodnoceno plným počtem hvězd ve všech ze šesti kategorií, jsou ovšem zatím jen od tří uživatelů, a to ještě z loňského roku, kdy patrně nikdo netušil, že je v místě, kde se natáčel i nejúspěšnější film nejen letošního roku.

Dovolená pro skutečné fanoušky

Pokud by se vám takové ubytování líbilo pro trávení letní dovolené, pak stále ještě můžete rezervovat některé termíny v červenci i v srpnu. Nesmí vás však zaskočit cena, kterou si majitel za jednu noc účtuje. Zatímco na začátku pronájmu vyšla jedna noc v přepočtu na zhruba 7 600 korun, po medializaci celé nabídky se tato částka téměř ztrojnásobila. Zájemci tedy dnes musí za jednu noc zaplatit 18 200 korun. S ohledem na podmínku setrvání nejméně tři noci tak za bydlení u Starků zaplatíte minimálně 54 tisíc korun.

Zajímavé je, že se původní popis nabízeného ubytování ani slůvkem nezmiňoval o své spojitosti s filmem Avengers: Endgame, a to je dokonce majitel uveden i v závěrečných titulcích filmu. Až teprve poté, co se o nabídku začala zajímat média, začala být chata prezentována jako domov Tonyho Starka a jeho rodiny.

Pokud by na vás byl Starkův srub přeci jen trochu moc, můžete zkusit jiné ubytování známé ze seriálu Black Mirror. Za necelé 4 tisíce na noc je vám k dispozici skromná vila situovaná ve španělské poušti Gorafe, ve které podstoupila digitální detox postava Billyho Bauera z tohoto úspěšného seriálu od Netflixu.