Na českou investiční platformu Fundlift míří projekt s prodejem originálních šperků

klenota
0Zobrazit komentáře

Mezi nedávné projekty na investiční platformě, vzniklé ve spolupráci Roklenu a Rockaway, Fundlift.cz, se dostaly firmy jako StartupYard, Mindpax nebo pražský carsharing SmileCar. Nyní celkem 3 miliony korun výměnou za 8 procentní tříletý dluhopis poptává zlatnictví Klenota, které funguje již více než 9 let.

Zlatnictví, které samo o sobě mluví jako o moderní verzi nakupování šperků, má svoji hlavní pobočku na Bílkově ulici v Praze a přes 60 procent všech produktů přímo z vlastní výroby, respektive dílny, která jí umožňuje vyrábět originální kusy. Každý rok se daří podle informací Klenotě zdvojnásobovat obrat, ve kterém počítá s 75 % v ČR, 10 % na Slovensku a 15 % ze zahraničních trhů (Německo, Polsko, USA).

11

Přečtěte si takéNa letech z Evropy do USA by mohl začít platit zákaz větší elektroniky na paluběNa letech z Evropy do USA by mohl začít platit zákaz větší elektroniky na palubě

Peníze, které Klenota vybírá, chce dále použít na rozšíření svých vlastních produktů, rozvoji dílny, marketing a samozřejmě i rozšíření do zahraničí, kde stále vidí nevyužitý potenciál. Ředitelka Klenoty, Jarmila Slívová k tomu dodává:

„Klenota představuje službu exkluzivního výběru dokonalého dárku a dlouhodobě usiluje o změnu ve způsobu nákupu šperků. Šperky s diamanty, perlami nebo drahokamy jsou velmi populární formou dárku, který si dlouhodobě uchovává svou hodnotu.“

fundliftklenota