Portál Bezrealitky.cz se představil v kompletně nové podobě

Michal PtáčekMichal Ptáček

bezrealitky-m
0Zobrazit komentáře

Už jedenáct let na českém realitním trhu funguje portál Bezrealitky.cz zaměřující se na přímý prodej a pronájem domů a bytů bez účasti realitních kanceláří. Díky tomu je služba schopna ušetřit prodávajícím i kupujícím poměrně značný finanční obnos, který by jinak putoval právě formou provize tradičním realitkám. Za loňský rok 2017 to například dle údajů provozovatelů byla 1 miliarda Kč,  s tím, že portál zprostředkoval 400 prodejů a 3 000 pronájmů nemovitostí.

Nyní služba, v níž je mimo jiné investorem investiční skupina Rockaway internetového podnikatele Jakuba Havrlanta, který ji shodou náhod před 11 lety také založil, představila svoji úplně novou podobu s několika novými funkcemi.

mark

Přečtěte si takéTomáš Dunovský: The Facebook aneb proč je Mark Zuckerberg nejmocnějším člověkem na světěTomáš Dunovský: The Facebook aneb proč je Mark Zuckerberg nejmocnějším člověkem na světě

Redesign konkrétně zjednodušuje všechny transakce, mění způsob, jakým zájemci o bydlení komunikují s majiteli nemovitostí, přináší přesnější filtrování nabídek a zároveň umožňuje prověřovat důvěryhodnost zájemců prostřednictvím prémiových profilů.

„Na jeden inzerát v současnosti reagují desítky až stovky zájemců. Rychlá komunikace s nimi a výběr toho nejvhodnějšího tak přestávaly být lehce zvládnutelné. Hledali jsme tedy cestu, jak vzájemnou domluvu zjednodušit tak, aby se majitelé dostali co nejrychleji k vážným zájemcům,“ říká Hendrik Meyer, CEO Bezrealitky.cz

Právě prověřování zájemců je věc, na kterou se chtějí v Bezrealitky.cz nyní hodně soustředit. Platforma spuštěná v rámci nově představeného webu totiž nepracuje s veřejnými kontaktními údaji a veškerou komunikaci soustředí přímo na stránky portálu.

V podstatě s již první odeslanou zprávou je tak dle provozovatelů možné získat veškeré informace o zájemci, jako je počet členů jeho domácnosti, vlastnictví domácích zvířat či záliba v kouření. Další novinkou je možnost prověření bezdlužnosti zájemce prostřednictvím služby CreditCheck.

“Tímto způsobem sami zajistíme předvýběr těch nejspolehlivějších vážných zájemců. Zavádíme do české praxe něco, co je zcela běžné například v Německu, tedy dobrovolné dokládání kredibility. Pronajímatelům ušetříme starosti se zkoumáním stovek nabídek, odfiltrujeme potenciálně rizikové a dovolíme jim primárně odbavit ty, které pro ně mají nejvyšší hodnotu,“ dodává Meyer

bezrealitky-1

Nový detail inzerátu

Diskuze (0)

Novinka

Anonym