Tag Heuer představil první luxusní smartwatch s Androidem

Michal BenatzkyMichal Benatzky

tag-h
0Zobrazit komentáře

Rok poté, co švýcarský výrobce hodinek Tag Heuer zkritizoval chytré hodinky Apple Watch první generace, které podle něj postrádají šmrnc a sex appeal, představila tato proslulá firma své vlastní smartwatch v podobě titanových hodinek Tag Heuer Connected Watch, s 1,5 palcový displejem a super odolným safírovým sklem, které jsou výsledkem spolupráce s Intelem a Googlem, kdy Intel dodal svůj procesor a Google operační systém Android Wear.

Výdrž baterie je pak standardní, jak je u chytrých hodinek zvykem, tedy ani tyto nevydrží na jedno nabití déle, než den. Connect Wear by měly být dostupné až v 7 barevných variantách, s tím, že cenově vyjdou na 1500 dolarů, tedy asi 36 000 korun.

miton2

Přečtěte si takéInvestiční skupina Miton vkládá peníze do českého nanotechnologického projektuInvestiční skupina Miton vkládá peníze do českého nanotechnologického projektu

Pořízení těchto hodinek má jinak jednou velkou výhodu, jelikož po dvou letech můžete Tag Heuer Connected Watch za příplatek dalších 1 500 dolarů vyměnit za o poznání luxusnější Tag Heuer Carrera Watch.

tag

tag-2

tag-3

tag-5

tag-7

tag-8

tag-10

tag-12

Diskuze (0)

Novinka

Anonym