Tohle je další projekt, který si půjde pro 7 milionů korun na investiční platformě Fundlift

Fundlift
0Zobrazit komentáře

Je to jen několik týdnů, co se rozjel první tuzemský equity crowdfunding portál Fundlift, a už se na něm podařilo protočit takřka 4,5 milionů korun, během jediného týdne, a to pouze mezi dvěma projekty – sítí restaurací Burrito Loco a tech firmou EnLog. Na minulý týden byla slíbena pecka, se kterou nikdo nepočítal, v podobě 15 milionové emise pro investici do rozvozového startupu Rohlik.cz Tomáše Čupra. Díky nespecifikovaným problémům se ovšem projekt objeví pravděpodobně až v příštích 14 dnech.

Mezitím nechce Fundlift vypadat prázdně a tak na platformu již tuto středu pustí zaběhlou, 18letou společnost, Isoline, která vyrábí a prodává tekuté dopňky stravy pro převážně sportovce ve speciálních plastových lahvích s patentovaným uzávěrem. Isoline bude chtít na serveru získat 7 milionů korun a v emisi nabízí 7 % roční zhodnocení na 4letý dluhopis.

soundcloud_app_1

Přečtěte si takéTwitter investoval 70 milionů dolarů do populární hudební služby SoundCloudTwitter investoval 70 milionů dolarů do populární hudební služby SoundCloud

Fundlift si ihned po startu vydobyl trochu nepřízně svých uživatelů tím, že nedokázal vypustit slíbenou investici do Rohliku, a vypadá to, že takové problémy nenastaly poprvé, protože závisí na mnoha, z jejich strany neovlivnitelných faktorech. Doufejme tedy, že tentokrát se již vše povede jak má.

isoline

Diskuze (0)

Novinka

Anonym