Populární youtuber Casey Neistat představil masivní dron, který bez problémů unese člověka i se snowboardem

Jiří SvobodaJiří Svoboda

caseyn
0Zobrazit komentáře

Záliba populárního youtubera Caseyho Neistata (více než 6 milionů odběratelů) v dronech, není žádným tajemstvím, ostatně ilustrativní záběry z jeho videí ve většině případů pocházejí právě z těchto stále více populárních zařízení. Ve svém vánočním videu však Neistat tentokrát pojem „dron“ téměř předefinoval.

Doposud totiž nikdo neprodával obdobný stroj, který by dokázal unést člověka a tak si ho Neistat ve spolupráci se Samsungem vyrobil. Nesdělil sice žádné technické detaily, avšak už jen fakt, že se jedná se o šestnácti-rotorové monstrum, které dokáže unést přibližně 80 kilo materiálu, mluví za dost.  Výsledkem šílené vánoční video, v němž se Casey Neistat v kostýmu Santy nechává dronem vléct finskou krajinou a nejednou i zvednout několik metrů nad zem.

casey-neistat

Přečtěte si takéOblíbený youtuber Casey Neistat ukončil denní vlog a prodal svůj startup za 25 milionů dolarůOblíbený youtuber Casey Neistat ukončil denní vlog a prodal svůj startup za 25 milionů dolarů

Podobný výtvor už zveřejnil na svém kanále na začátku letošního roku, kdy se nechal na snowboardu táhnout za autem New Yorku, v té době zasaženém sněhovou kalamitou . Toto video má k dnešnímu dni více než 150 milionů zhlédnutí a patří tak k nejúspěšnějším na jeho kanále.

Neistat se v listopadu dostal do širšího povědomí tím, že nečekaně ukončil svůj denní vlog, a za 25 milionů dolarů prodal svůj startup Beme televizi CNN. I proto jeho portfolium od začátku prosince tvoří spíše menší počet komplikovanějších videí a nikoliv denní tvorba.

casey

Diskuze (0)

Novinka

Anonym